Петър Жеков коментира ситуацията в ЦСКА. Легендарният голмайстор не е съгласен с позицията на привържениците и смята, че те не трябва да се бъркат в работата на ръководството.
"Никой няма да вземе акциите. Който иска да издържа ЦСКА, ще му трябват пари. Много пари. То хора с пари има, ама на никой не му се дават. Разбрах, че срещата за бъдещето на ЦСКА е била около 3 часа. Ето, например на Гриша Ганчев му се дават пари за клуба, но му се пречи. Феновете, които са го ядосали, да си гледат работата. Ганчев дава средства, но трябва и да вземе нещо. Това е един вид бизнес.
Какво като сме продали Али Соу, има и други играчи все пак. Голяма грешка правят тези фенове. Не знам каква е тази група "Офендърс". Да не би да са от другия клуб - 1948. Трябва да се провери. Не съм навътре, за съжаление. Но Ганчев е прав. Щом толкова искат Соу да остане, да вземат те да издържат ЦСКА. Да, но няма да го вземат. Трябват много пари. Ганчев дава от своя джоб, а те му правят забележка, от какъв зор.
Имаме възможност да станем шампион и при настоящата ситуация. Али Соу си тръгва, но вместо него са взети добри футболисти. Ако зависи от мен, винаги с двама централни нападатели бих играл. Няма да се усети продажбата на Соу, но напускането на Ганчев - да", каза Жеков пред "Мач Телеграф".


sailor_varna
на 17.02.2021 в 09:36:55 #11Моряка се бил превъзбудил, понеже написал коментар. Дейба логиката ти женска ...!
sailor_varna
на 17.02.2021 в 09:34:07 #10Взел да ме обсъжда Златин ... Същия, който си смени "ник"-а, понеже "МОРЯКА" му постна стари коментари, в които "Г-н Ганчев" въобще не бе наричан нито "господин", нито "Ганчев". Няма да се учудя, ако Гела поеме ЦСКА на "Армията", за Златин Теп Майкъл Джагаров вече да е "Господин Гел" ...
sailor_varna
на 17.02.2021 в 09:30:27 #9Мик Джагър на 17.02.2021 в 09:40:38 #25 Моряка се е превъзбудил. Прокривай малко любовта и възхищението си към Кириль делиорманската мастия. Ние и без това знаем за нея, не ни е нужен полиграф ============== Псевдоадвокате! Винаги когато Морякът ви казва истината, се "превъзбужда" ... От 5 години аз и много други мислещи хора, ви предупреждавахме за този сценарий, но все бяхме "превъзбудени" ... Относно полиграфа. И там най-миризливото нещо идва откъм ловешкото присъствие в Борисовата градина. Ама на вас ви бе удобно да оправдаете загубената титла с тимаджии. Григаня и досега не каза нищо по този въпрос. Че май доста щеше да се размирише още тогава, ако тимаджии не бяха "помолени" да замълчат ...
Мик Джагър
на 17.02.2021 в 07:40:38 #8Моряка се е превъзбудил. Прокривай малко любовта и възхищението си към Кириль делиорманската мастия. Ние и без това знаем за нея, не ни е нужен полиграф
Офендърс са фенове и могат да питат разбира се, но критика (според мен в случая и несъстоятелна) без посочване на алтернатива или някакъв вид участие си е живо заяждане. В писмото има дразнещи и снизходително обръщения, а споменаването на Крушо е напълно излишно.
makedonski
на 17.02.2021 в 07:39:22 #7Предлагам да започнем да събираме дарения и да вдигнем паметник на Гришата пред Герена. Това което той направи с ЦСКА, дори най-извратените мозъци от нас не са си го помисляли - унищожи истинския ЦСКА, преименува го на Лупи, премести Литекс в София и накара привържениците на умрелия клуб да повярват в една лъжа, а сега ги зарязва. Поклон!
bernal
на 17.02.2021 в 07:29:39 #6Фанта Пана декларацията е последната капка просто чашата е пълна одавна сега просто преля от една капка,но всичко зависи от резултат на 4.4.20г за съжаление и тук е замесен болния лефскар който иска да оправлява всичко в БГ дано само до тогава не е вкарал свой човек в клуба и да ни съсипи защото в момента няма нужда от силни лефски и ЦСКА защото когато са силни и феновете са обединени и са социална сила и могат да го свалят от власт,а като са разделени може да си ги командва както си иска,видя се какво направи с лефски като Божков започна да ги прави отбор сега същото става с ЦСКА като заприличаха на отбор хайде сътресения един и същи сценарий прилага.А колкото до титлата и със Сол и Антов и Меси да беше до Сол пак нямаше да ни оставят да станем шампиони там титлата е капарирана още преди старта на сезона.
black_sea_sailor
на 17.02.2021 в 06:59:28 #5Иначе Жеков е прав. Ще му се отрази отсъствието на Ганчев ...
black_sea_sailor
на 17.02.2021 в 06:54:08 #4ugliesttroll на 17.02.2021 в 08:46:01 #7 Този с корабите и умишлено държащия минималната заплата на дъното на ЕС не ни го хвали ================================ Знаеш ли какви заплати получават тези които са на корабите му? А тези които ремонтират корабите? Определено е доста повече от монтажниците в Баховица ...!
ugliesttroll
на 17.02.2021 в 06:46:01 #3Този с корабите и умишлено държащия минималната заплата на дъното на ЕС не ни го хвали
black_sea_sailor
на 17.02.2021 в 06:40:19 #2" ... Само ще купува футболисти и няма да ги продава никога и по никакъв повод? Ще построи нов стадион? Ще ни направи шампиони поне 10 поредни години? ... " ============================== Един го направи. Е, на 99% все още, но го направи. Построи стадион, девет поредни титли, десетата не е далеч, групи в ШЛ и ЛЕ, излизане от групи, осминафинал. Той също продаваше, но не продаде нито един ключов играч преди да направи силен отбор, и без да има негов заместник, по средата на сезона, когато се бори за титла.
braveheart
на 17.02.2021 в 06:33:09 #1Който е запознат знае,че когато Гришата взе ЦСКА ОФЕНДЕРИТЕ се оттеглиха от сектор Г и оттогава никога не са били коректив,според мен събитията са свързани с наскоро изтеклото интервю на черепа и предстоящите избори. ГГ е получил депеша,че времето му е изтекло и ако не иска да ходи в Дубай(на топло) да хвърля кърпата. Всичко е решено вече и ако не се излезе на улицата ще затрият отбора САМО ЦСКА