Главният селекционер на ЦСКА призна, че официалното обявяване на сделката по продажбата на ПФК ЦСКА АД на индийския бизнесмен Прамод Митал ще бъде утре. "В момента се работи по всичко, което се изисква, за да бъдат нещата по сделката както трябва. Условията в ЦСКА и досега бяха добри, надявам се занапред да станат още по-добри", каза още треньор номер 1 на България за 20-и век.
Тази сутрин пък всички футболисти на "армейците" подписаха декларации, че Васил Божков няма задължения към тях в сградата на "НОВЕ Холдинг" тази сутрин. Новината бе потвърдена и от няколко от играчите на "армейците" пред Топспорт.бг, които споделиха, че старите им договори остават в сила и при същите условия, които са били заложени и при старото ръководство на клуба. На срещата присъстваха и представител на новия собственик Митал, както и нотариус.
"Поводът за посещението ни на офиса на "НОВЕ Холдинг" е да подпишем декларации, че клубът не ни дължи средства към този момент. Бъдещето на клуба не е дискутирано", каза пред медиите старши треньорът на "армейците" Пламен Марков, но отказа да коментира информацията, че вече се е срещал с индиеца Митал.
"Не желая да коментирам с кого съм се виждал", каза бившият селекционера на националния отбор.
Както е известно, индийският бизнесмен закупи клуба от Васил Божков, като прехвърлянето на контролния пакет акции е станало вчера в Лондон, което бе потвърдено за Топспорт.бг от два независими един от друг източника.
В същото време пък председателят на Надзорния съвет на 30-кратните шампиони Стефан Орманджиев е събрал нещата от офиса си на стадион "Българска армия" и си е тръгна, съобщи радио "Гонг". По този начин бившият международен рефер негласно потвърди, че няма да остане в клуба след смяната на собствеността. Заместник на Орманджиев ще бъде бившият вицепремиер Александър Томов, който е много близък до Митал.
Пламен Марков твърдо остава в ЦСКА поне до 30 юни 2007 година. Очаква се в спортно-техническото ръководство на "армейците" да влезе Стойчо Младенов.
След смяната на властта на "Армията" в клуба ще бъде назначен спортно-технически директор. Този пост най-вероятно ще бъде заеман от легендата Димитър Пенев, който сега отговаря за селекцията на "червените". Близки до новия собственик споделиха, че в ЦСКА най-вероятно ще дойде и Христо Бонев.
filiboy
на 04.12.2006 в 21:38:43 #522малили опрости боже, аз съм си левскарче, обаче няма как да не скърбя и за ЦСКА, защото преди всичко съм българин. Как може така да продават ЦСКА на някакъв индийски джипси кинг
, ко ша се прай, още повече като ЦСКА, няма да се казва вече тъй, първенството няма да е интересно, левски все ще печели
. какво направи ти Божков! засрами се !!
MAKAROV
на 04.12.2006 в 21:35:54 #5214i4o, тия говеда са заели сериозно място в розовото ви подсъзнание
jordas
на 04.12.2006 в 21:35:05 #520хах абе говеда , чорбари , слависти , всякакви индивиди - дайте който има възможност да отидеме да посрещнеме волейболните национали на летището , заслужават го момчетата , надали футболистите от националния ще ни дарят скоро с такава радост , другото е бош лаф..
MAKAROV
на 04.12.2006 в 21:26:11 #519CESEKAR4E Регистриран на: 16.09.2006, 15:52 ще се радвам ако УЕФСКИ влезе в КНИГАТА НА ГИНЕС Е!!! ======================================= Ние ве4е сме там, балъко, като първият български отбор, успял да пробие желязната решетка и да влезе в къщата на големите! Ами вие с вашия мижав еврокоефициент нямате шанс в близките 5год. да сте сред поставените в 3-ти предв. кръг на ШЛ, сам си прави изводите каква е вероятността да влезете! Аман от неориентирани плъхове
jordas
на 04.12.2006 в 21:25:55 #518обаче чорбари да не ми се обидите ама тоя и мариян огнянов все едно една ломска майка ги е раждала
jordas
на 04.12.2006 в 21:23:00 #517и сега лупи в надзорния съвет а ? , поне ще има много млади журналистки по брифингите , хаха , е дай боже всекиму такива индийски приятели да има
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 21:21:56 #516ще се радвам ако УЕФСКИ влезе в КНИГАТА НА ГИНЕС Е!!!
jordas
на 04.12.2006 в 21:21:02 #515той развива кремиковци човека бе апокалиптичен , не е опасен а полезен , а оня руско еврейския олигарх , там нещата са сложни , абе има ли рускнак намесен и то евреин ...
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 21:21:01 #514ЕЙ ГОВЕДЦА ТРЯБВА ДА СЕ РАДОСТНИ ЧЕ УТРЕ ВЛИЗАТЕ В КНИГАТА НА ГИНЕС Е!!!! АЗ МНОГО СЕ НАДЯВАМ ДА ВЛЕЗЕТЕ КЪДЕТО ВИ Е МЯСТОТО
APOCALYPSE
на 04.12.2006 в 21:19:52 #513Starea Регистриран на: 10.04.2006, 22:41 Скоро друже скорор... къде без тебе...?!?!?!?
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 21:19:18 #512ЕЙ ЛЕФСКАРЧЕТА КОИ ЩЕ КУПИТЕ Е!!! ДЕДО БОРЕ СЕ умоРИ ВЕЧЕ Е
APOCALYPSE
на 04.12.2006 в 21:18:47 #511jordas Регистриран на: 13.05.2006, 16:24 Де ба ти сега...
Starea
на 04.12.2006 в 21:18:35 #510Еее тва да се чуваааа
. Сбирате ли се още?
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 21:18:29 #509хахахахахахаха много яко
APOCALYPSE
на 04.12.2006 в 21:17:48 #508jordas Регистриран на: 13.05.2006, 16:24 Пуснато на: 04.12.2006, 23:15 савичевич сега са актуални индийските ритми , някоя индийска поговорка , омар шериф , панджаби, тия са много плоски твойте ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^6 Е поне не е обявен за опасен за националната сигурнист на България...
jordas
на 04.12.2006 в 21:17:28 #507апокалипсис очаквам те това лято в такъв случай да ни гостуваш
, относно посещаемостта бе то и на ваще мачове макс 500 човека в последно време , че ако не феновете от провинцията сте загинали , същото се отнася и за левски
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 21:17:09 #506ЛЕВСКИ УТРЕ ЛИ МУ Е ПЛАНЪТ-ГИНЕС?????
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 21:16:14 #505НАДАЛИ ЩЕ СЕ РАДОСТНИ ПРЕЗ ПРОЛЕТТА!!! ЛЕВСКАРЧЕТА МАЗНИ!!!
jordas
на 04.12.2006 в 21:15:38 #504савичевич сега са актуални индийските ритми , някоя индийска поговорка , омар шериф , панджаби, тия са много плоски твойте
CESEKAR4E
на 04.12.2006 в 21:15:12 #503МИТАЛ ИМА ТОЛКОЗ ПАРИ ЧЕ С ТЯХ МОЖЕ ТЕ ПОГРЕБЕ !!!