Президентът на ЦСКА Александър Томов обяви в предаването “Тази сутрин” по bTV, че няма да проведе дебат с Тодор Батков.
Томов представи и две причини, за да не се състои словесния двубой между двамата. Според шефа на “червените” Батков е некоректен и се има за ментор на българския футбол, като говори от името на всички в БФС и в управлението на държавата. Това са и причините, за да не се осъществи дебата.
Президентът на “армейците” призова Тодор Батков да си гледа проблемите в Левски, а да не се занимава с ЦСКА. Управителният съвет на ЦСКА е взел решение или да съди боса на “сините” или да го игнорира, обяви Томов. Той разкри, че адвокатите на клуба вече са подготвили обвинения по 9 тежки клевети изречени от Батков към ЦСКА.
След като отговори на нападките на Тодор Батков, Александър Томов реши, че е време за контраофанзива и постави въпроси, на които босът на Левски трябва да даде отговор. “Червеният” шеф поиска от Батков да разкрие, дали е плащал “скрити” заплати на футболистите си, като тези пари не са били обложени с данъци.
SoNoR
на 05.11.2008 в 07:55:11 #43Сонорче , странно ми е че си така интимно привързан към кликата на военните ......имам впредвид като за момче от поколението на безказармените ( да не се бърка с безполовите ) =========================================================== Това, че отбора е на Българската Армия, какво ти пречи, по-добре отколкото отбор на милицията.Всеки с разбиранията си
ОПТИМИСТ
на 05.11.2008 в 07:52:42 #42SoNoR Регистриран на: 10.04.2006, 03:25 Нищо ново от Шекспир до наши дни - "Много шум за нищо"
Stenlyaka
на 05.11.2008 в 07:51:24 #41Реакция Генерал Атанасов: Батков не заслужава ордена "Стара планина", Чорни правилно бе изгонен =========================================================== :::::::::::::: Сонорче , странно ми е че си така интимно привързан към кликата на военните ......имам впредвид като за момче от поколението на безказармените ( да не се бърка с безполовите )
peter40
на 05.11.2008 в 07:51:23 #40Хващам се на бас, единствено ако крайната дата е 5ж декември т.г. Точка Удивителна ------------------------------------------------------ абе или си държиш на думата или не при тебе изглежда е второто
веселяк
на 05.11.2008 в 07:51:05 #39SoNoR Генерал Атанасов: Батков не заслужава ордена "Стара планина", Чорни правилно бе изгонен =========================================================== Борат го награбиха отвсякъде...

peter40
на 05.11.2008 в 07:50:12 #38Сигурно на 6-ти за Никулден чичо Митко ще хапва рибка - нЕкой пълнен шаран --------------------------- ЩЕ ПИЕ ЕДНА МАСТИЧКА И ЩЕ ОПРЕДЕЛИ ТИТУЛЯРИТЕ ЗА СЛЕДВАЩИЯ МАЧ И ЩЕ ЛАПНЕ ПОРЕДНИЯ ШАРАН
SoNoR
на 05.11.2008 в 07:50:11 #37Димо Момиров: Дузпата за ЦСКА бе стопроцентова Председателят на Съдийската комисия към БФС Димо Момиров сподели вчера пред “Меридиан мач”, че дузпата, дадена за ЦСКА във вечното дебри е била правилно отсъдена. “Дузпата за ЦСКА бе стопроцентова. След мача не се наех с позиция, защото гледах положението от над 50 метра. Сега, след като видях ситуацията на запис, се убедих в отсъждането на Станислав Тодоров. Честно казано, ако бях съдия, щях също да отсъдя 11-метров наказателен удар”, каза Момиров след вчерашното заседание на Съдийската комисия. ===========================================================

Stenlyaka
на 05.11.2008 в 07:49:22 #36Стенляка В събота ще ви плющи ли Ман Ю с големия Берба и Рууни? :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Вероятно , напоследък сме разпасана команда . Но тези горните двама са далеч от големите .
ОПТИМИСТ
на 05.11.2008 в 07:49:02 #35Hammer Регистриран на: 12.04.2006, 11:54 Питах за ТВОЯТА прогноза дали ще глътнете морска вода

peter40
на 05.11.2008 в 07:48:54 #34АМФ ВСЕ СЕ НАДЯВАХ ДА ИГРАЯТ КАКТО НА АРМИЯТА
Cloud
на 05.11.2008 в 07:48:42 #33Кръстю днес ли играе с Херномерец
SoNoR
на 05.11.2008 в 07:48:16 #32Реакция Генерал Атанасов: Батков не заслужава ордена "Стара планина", Чорни правилно бе изгонен ===========================================================
ОПТИМИСТ
на 05.11.2008 в 07:47:27 #31SoNoR Регистриран на: 10.04.2006, 03:25 Защо 5-ти декември
Сигурно на 6-ти за Никулден чичо Митко ще хапва рибка - нЕкой пълнен шаран

веселяк
на 05.11.2008 в 07:46:28 #30Фелацио, пред ЦСКА се задава ясно и безпроблемно бъдеще в близките 3-4 години.
Знам ,че от паралелния свят в който живееш, трудно ще го схванеш.
Борат е аут...
...Лефски е аут...
Всичко ще е разорително и болезнено за вас... 
SoNoR
на 05.11.2008 в 07:46:28 #29Кънинче, жив съм бре - ама крайна дата - 5 декември - ОК =========================================================== Чакай бре, нали беше другия понеделник от 11-ти в 0:00

Necromancer
на 05.11.2008 в 07:45:50 #28апашо и патков са най-големите мафиоти в бг футбола. до като ги има и двамата в бг футбола ще има и резили и циркове. изроди! и кзе(вроидиота)
ОПТИМИСТ
на 05.11.2008 в 07:44:59 #27защо се пребоядисвате нонстоп бе джанъм ---------------------------------------------------------
Трябва последователност - Арсенал шампион

peter40
на 05.11.2008 в 07:42:58 #26КЪНИНЧЕ СЕГА ВЕЧЕ НА ДНЕВЕН РЕД Е КОКАЛА А ВЪПРОСА Е ЦЕ ЛЕГНАТ ЛИ ЧЕРНОМОРЕЦ НА ПОДУЯНЦИ И ДАЛИ ХЕРО ЩЕ ИЗБУХНЕ ПОНЕ ВЕДНЪЖ
ОПТИМИСТ
на 05.11.2008 в 07:42:57 #25SoNoR Регистриран на: 10.04.2006, 03:25
Stenlyaka
на 05.11.2008 в 07:41:33 #24Абе за пореден път питам тези с новите никове - защо се пребоядисвате нонстоп бе джанъм ?????