Втородивизионният Малага проявява интерес към звездата на ЦСКА Велизар Димитров, научи „Топспорт".
Испанците притежават пълна информация за футболиста, предоставена им от мениджъра Лъчезар Танев, и ще изпратят съгледвачи за възловите мачове на „червените" в последните кръгове от първенството. Малага е на второ място в Сегунда дивисион и има всички шансове да влезе в испанския елит. При положение че това се случи, клубът ще започне офанзива по привличането на перничанина.
Както е известно, през зимната пауза ЦСКА продаде мароканеца Кабус на испанския Мурсия, а Велизар бе пред трансфер първо в Олимпиакос, а после и в унгарския Залаегерсег.
Междувременно Стойчо Младенов призна, че на този етап не се работи по лятната селекция на отбора.
"Нито аз, нито моите колеги сме наблюдавали дадени футболисти. Не сме се срещали с хората от ръководството, за да ги уведомя от играчи на какви постове се нуждая. Ако наистина г-н Томов е казал, че се наблюдават 6-7 имена, би трябвало аз да знам за това", заяви старши треньорът на ЦСКА.
Малага хвърля око на Велизар Димитров
11.04.2008 07:42:16
Източник: Антон Станков
карнобатска гроздова
на 11.04.2008 в 08:09:39 #57ЛАЦИО. Ако вземем Дафчев вече ще има кой да ни бие дузпите и фаловете.

peter40
на 11.04.2008 в 08:06:01 #56ЦСКА пак пита за Иво Иванов 11 април 2008 10:25 Автор: Иван Николов Халфът е една от трансферните цели на Стойчо Младенов От ръководството на ЦСКА отново се интересуват от дефанзивния полузащитник на Локомотив София Иво Иванов научи db. Иво Иванов е трансферна цел на армейците още преди началото на пролетния полусезон, като от клуба на два пъти искаха да го привлекат в редиците си. Според информациите железничарите ще се разделят с някои футболисти през лятото, като все още не се знае кои ще са те. По всяка вероятност обаче един от тях ще е Иво Иванов. Освен ЦСКА в наддаването за футболиста може да се включи и Левски. Засега не е уточнена транфсферната сума на играча, но със сигурност той няма да бъде пуснат в друг отбор за по-малко от 500 хиляди евро.
Realistyt
на 11.04.2008 в 07:59:43 #55Карнобатска гроздова. И аз , като пия купешки алкохол вземам само пройзводство на Карнобат, защото ги знам тези факти.
ОБЕКТИВЕН
на 11.04.2008 в 07:58:56 #54МАЛКО ЕКшЪН!!! Рамбо от Брезница млати в Лъжница Селски Рамбо хвърли як бой на футболист от Лъжница. Бабанката от село Брезница нахлул в съблекалнята на гостуващия отбор и пуснал в действие тупалките си. Хулиганът И.Д. проснал с майсторски удар в ченето футболистa З.К., преди да бъде арестуван. В същото време друг местен бабаит М.З. решил да се саморазправи с гостуващата агитка. Той без стрaх прескочил загражденията и нахлул в нея. Полицаите обаче успели да спрат навреме озверелия като бик фен и го извели извън стадиона. И на двамата биячи са съставени актове за хулиганство.. Това е прословутата аматъорска група МЕСТА ... Тия там здраво се млатят

УмеренЦСКА
на 11.04.2008 в 07:54:07 #53От съобщението става ясно, че Лъчо Танев е предложил подопечния си Велизар на Малага. Нищо повече.
PRAETORIAN
на 11.04.2008 в 07:50:22 #52Здравейте на всички...вече мина операцията и мога да си пописвам вече като хората...На Вили му е мало Малага...там трябваше да отидат Топчо и Телкийски...ама ние не си го гониме...той ние най добрия...
peter40
на 11.04.2008 в 07:49:49 #51карнобатска гроздова
карнобатска гроздова
на 11.04.2008 в 07:47:31 #50Не е вярно. Има най-модерната спиртоварна в БГ, по-точно в Стралджа, Ямболско. Струва около 9 млн.евро.ВЕрвай ми.
peter40
на 11.04.2008 в 07:46:02 #49Апаша си произвежда от най-качествения ------------- внася от Украйна, а не произвежда
APOCALYPSE
на 11.04.2008 в 07:45:07 #48но още не е станал добър тактически треньор ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Как бре? "Данчо, в тъч или в аут!!!! "
карнобатска гроздова
на 11.04.2008 в 07:44:49 #47Петърчо. Това и казвам. Апаша си произвежда от най-качествения си спирт, а на "Пещера" вдига цената, и те са принудени да купят нискокачествен спирт. Затова и продукцията им е лайняна. Затова пия само "Савой клуб" и "Мери Джейн".
peter40
на 11.04.2008 в 07:42:33 #46За Нанков не знам, Липински обаче от 10 години води отбори в Португалия така че на него ще разчитаме, едно време много тази функция изпълняваше Ради Здравков
Oho Boho
на 11.04.2008 в 07:40:56 #45Добро утро на всички

peter40
на 11.04.2008 в 07:40:20 #44че те Пещера купуват от Карнобат спирта от Минко апаша
SoNoR
на 11.04.2008 в 07:39:38 #43Петре, може Стойчо да е станал по-тактически грамотен, но няма да ни вкара в Европа, просто не е толкова добър ( дано Пламен Липински и Анатоли Нанков направят нещо с него ).Стойчо знае как да мотивира и амбицира, добър психолог, но още не е станал добър тактически треньор
карнобатска гроздова
на 11.04.2008 в 07:36:36 #42Водката зависи кой ще я произвежда. Няма значение какъв цвят ще е. Щом имат 60 г. юбилей, нека да е червена. С кеф ще изпия една. дано само не е произведена от "Пещера", че няма да я кусам тогава. Тяхната продукция е най-лайняната.
peter40
на 11.04.2008 в 07:34:19 #41SoNoR да не клатят стола на тройчо? или на него да му е писнало макар че ШЛ?
peter40
на 11.04.2008 в 07:33:09 #40Ole Червената водка ще е за ценители
SoNoR
на 11.04.2008 в 07:27:24 #39Поредната измислена статия, Велизар не може да се продаде в чужбина заради хроничната болест при колената, най-много да заиграе в някое унгарско или австрийско село за повече пара

peter40
на 11.04.2008 в 07:23:44 #38Оле бе мани скъпите пръстени гледам че ще има червена водка