Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев е на мнение, че съдията Стефан Апостолов не е повлиял на крайния резултат при победата с 1:0 на неговия отбор над Черно море. Единственото попадение падна след дузпа в 83-ата минута.

Специалистът добави, че на неговия отбор му предстоят шампионски срещи срещу Лудогорец през следващата седмица.

"И това е важно, но е важно и как играем. Първото полувреме не играхме както трябва. През втората част се представихме добре.

Знаехме как е завършил мача на Лудогорец и си поговорихме на почивката. Интересуваше ни нашия мач.

Можеше и повече варианти да има за съдийството, не само три. Като цяло съдията не повлия на крайния изход на мача. Даде едни картони, а други - спести.

Подготвени сме за предстоящите мачове. Това са шампионски срещи, които решават титлата и Купата на България", заяви Пенев.

ЦСКА победи Черно море с 1:0