Последните минути на полуфинала-реванш между Лудогорец и ЦСКА, бяха изцяло подвластни на гостуващия треньор Любослав Пенев.

Освен, че изведе своя тим заслужено до финала за Купата на България след победа с 2:1 в Разград, "Ел Голеадор" участваше активно и във всички по-напрегнати сблъсъци край тъчлинията.

Пабло Караско: Любо ни каза, че продължаваме напред

"ЦСКА е атакуващ отбор"

В 85-ата минута бившият национален селекционер дори получи червен картон от рефера Кабаков, след като тръгна да брани своя млад футболист Митко Митков, получил груба подсечка от бразилеца Алекс Сантанана.

След последния съдийски сигнал специалистът поиска обяснение от съдията защо преждевременно бе изпратен на трибуните. Двамата си размениха някои реплики, които може да чуете в прикаченото видео.