Защитникът на ЦСКА Костадин Стоянов ще бъде на линия за неделното гостуване на тима си на Литекс. Двубоят от 11-ия кръг е от 19,30 ч. на Градския стадион в Ловеч.

Стоянов пропусна последните два мача на червените след като в началото на миналата седмица припадна на тренировка. В негово отсъствие армейците паднаха два пъти - от Базел с 0:2 и от Миньор с 0:3.

Под въпрос за срещата обаче е латвиецът Викторс Морозс, който също е контузен. Почти сигурно в групата за мача Любо Пенев отново няма да включи опитния защитник Кирил Котев. Бранителят направи слаб мач срещу Базел, а след това не игра срещу Миньор.

Пенев ще спази традицията и ще говори пред медиите в събота на обяд. Пресконференцията на наставника е от 12,00 часа в залата на стадион "Българска армия". След това отборът заминава за Ловеч, където в неделя гостува на Литекс.