Саша Илич изобщо не се е пазарил за заплата в ЦСКА. Той идва, за да постигне успехи. "Блиц" цитира думи на сръбския треньор пред Гриша Ганчев.
"Не идвам за пари, идвам за успехи. Един ден ще се пазаря с вас за заплата и бонуси само ако стана шампион с ЦСКА!", казал той според колегите.
Думите му впечатлили Ганчев и сина му Данаил. След това двете страни си стиснали ръцете. Остават само формалностите, за да бъде официално обявен за наставник на ЦСКА.
big master
на 28.05.2022 в 12:58:01 #51Точно така парво титлище и купа пасле милионите
alexnikolov
на 27.05.2022 в 20:06:41 #50Добре дошъл!
german
на 27.05.2022 в 18:43:00 #491962
на 27.05.2022 в 17:56:32 #48Типично по сръбски! И Типично по български, щом е за без пари, да идва и да започва!
german
на 27.05.2022 в 17:51:37 #47агент яковлевич, по онова време - die turbulenten 90-er, си шиехме по дълбоки джобове да побираме пачките, обаче и от visa имахме понятие
а ти и до днес търсиш по пробити кесии, нЕкой евроцент
ugliesttroll
на 27.05.2022 в 16:13:42 #46Георги кирливков чиба от статии свързани с гигант който те кара до полуда да злобееш бе чехъл селски
dimitar-hristov-xkrbmODS
на 27.05.2022 в 16:02:00 #45Партизан/ Белград / го иска за треньор.
VLAD
на 27.05.2022 в 15:57:09 #44Умерен, когато във визитката ти влезе, че си бил треньор на ЦСКА отиваш в друга категория. Тоест първо работиш за име, после то работи за теб.
УмеренЦСКА
на 27.05.2022 в 15:41:19 #43...Нека да изчакаме Илич да стане треньор фактически. А после има време да видим как ще проведе лятната подготовка, каква селекция ще се направи. Правилно се изказва колегата Радостинов, че нещо кой- знае какво не може да се очаква, поне да се запази нивото. (Конкретно- класиране в групите на ЛК и поддържане на позицията в първенството.) ...А на "безсребрените" изявления на Илич просто не трябва да се обръща никакво внимание, цената им е половин грош, че и по- малко! Не зная какво мислят другите, но поне на мен ми се драйфа от такива "безсребреници" само на думи, естествено! Допускам, че всички те (футболисти и треньори) просто правят вятър... Реално трябват хора, които искат пари, но са готови да си ги изработят!
VLAD
на 27.05.2022 в 15:23:04 #42Хер, това братята на Карлос ли бяха? Ще екзекутираме безпощадно враговете.
.
german
на 27.05.2022 в 15:05:15 #41Влад, в екипа на Илич Рамирес Санчес, влизат още: а. Владимир Рамирес Санчес & б. Ленин Рамирес Санчес
съветник:
Милорд сър Алън Пардю /без съветник, закъде сме/
VLAD
на 27.05.2022 в 14:38:45 #40Ся като се замисля, вашия собственик май е единствения в света дето си одупи рунтавия дирник да ви покаже "уважението" си към вас. Обаче това не ви пречи да му
макарите. Я сега пак да поговорим за себеуважение.
VLAD
на 27.05.2022 в 14:35:09 #39Кирилов, викаш Насо Гъ30 е гоуем, а?
kanchu
на 27.05.2022 в 14:28:21 #38Гришата трябва да си намери някой сладкодумен и интелигентен за пресаташе и да спре да се появява пред медиите. На всичките въпроси можеше да се отговори дипломатично, със смирение, да си посипе главата с пепел. Освен пресаташе, му трябва и цял екип, търговци, маркетингов и рекламен отдел, имидж мейкъри и т.н.....Общо взето ще трябва да си промени коренно мисленето и с кръга от селяци около него да се събират само за пиене и за ядене.......
radostinov
на 27.05.2022 в 14:24:50 #37Ясно е че който и да е треньор няма да заиграем някакъв извънземен футбол. Да си силен отбор означава да си постоянен а това става с пари и добри играчи които колкото и да нямат ден все някой ще реши мача . скъпата селекция обаче също не е критерии за успех. Ние трябва да си подобрим базите и да вкараме колкото се може повече наши кадри в отбора независимо от резултатите и че нашите фенове ще ги обявят за некадърници след 3 слаби мача. Който иска само победи и звезди да гледа Реал. Ние сме ЦСКА - най велики на света
VLAD
на 27.05.2022 в 14:02:52 #36Илич Рамирес Санчес. Ще бъде безпощаден към говеда и шалвари.
gipsykings
на 27.05.2022 в 13:52:55 #35Добре дошъл. Надявам се да сме случили най-накрая.
radostinov
на 27.05.2022 в 13:50:05 #34Гришата каквото е казал го е направил. Всеки може да го потвърди След като каза че ЦСКА ще стане шампион с игра значи ще стане Друго ми е интересно. Някой хора слушат избирателно. ЦСКА спазва строга финансова дисциплина. За какви фалити говорите. Гришата каза че са дали над 80м за ЦСКА но не каза колко са взели а със сигурност има и приходи които са за сметка на отбора но в тези времена без продажби сме обречени тъй като сме във в група ако пропуснем 3 вноски към НАП. Нас няма кой да ни дондурка с години. Сините братя да се огледат в голия гъзс на Покера и да проумеят елементарни неща. Скоро школата ще заработи след като се реализира проекта за Панчарево. Накратко оптимист съм за бъдещето. Само да не слуша феновете които пречат на отбора най вече с постоянните глоби. Ако толкова обичат отбора си поне това да направят. Поемат издръжката или не се месят в управлението. Да избират но да не са на всяка манджа мерудия. Който си обича отбора ще го подкрепя в добри и лоши моменти. На другите довиждане
8888.bg
на 27.05.2022 в 13:43:06 #33Костадинча Кой е играл срещу полския отбор АД- то ли, или Литекс Шампионската лига на АД- тата не съм гледал
german
на 27.05.2022 в 13:37:45 #32агент яковлевич, тършува по джобовете на уважаваните форумци да види кой колко лева имал - 100 или 200
уж в дойчланд живее, а не си задава въпроса "кой носи днес кеш, когато има карти бе, дебитни, кредитни и т.н."