Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90+2′

Край на мача!

81′

ГООООЛЛ ЗА ЦСКА! "Червените" стигат до пълен обрат след хубаво попадение на Енрике Рафаел, който със силен диагонален удар отляво в наказателното поле не остави шанс на чешкия вратар - 2:1!

75′

Липсват интересните положения през второто полувреме, особено след като двата отбора направиха по няколко промени, най-вече чешкият тим.

62′

Шанс за Джеси, който имаше възможност от фаул да затрудни вратата на съперника, но топката отива в ръцете на вратаря.

55′

Удар от наказателното поле, Стипица спасява!

48′

Първи шанс за чехите през второто полувреме!Удар от фаул от дъгата пред наказателното поле, топката мина на сантиметри от целта!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

ГООООЛЛЛЛ ЗА ЦСКА! Едвин Джеси изравнява резултата, също от дузпа - 1:1!

38′

Пилзен можеше да удвои резултата, но Коварик от въздуха от точката на дузпата прати топката над вратата!

36′

ГООООЛЛЛ ЗА ПИЛЗЕН! Чехите повеждат от дузпа - 1:0! Точен е Богел!

35′

Все още няма от т.нар. чисто голово положение в мача.

29′

Джеси получи топката на добра позиция за стрелба от линията на наказателното поле, но ударът му рикошира в играч на чехите и излезе в корнер.

22′

Отлична атака на Пилзен завърши с диагонален удар от линията на наказателното поле, но Стипица се разтегна и изби в корнер!

15′

Играчите на ЦСКА за момента трудно преодоляват центъра на терена и изпитват сериозно затруднение в задържането на топката.

10′

Удар от дистанция към вратата на ЦСКА, топката минава до дясната греда.

5′

Чешкият шампион започва по-силно срещата, като в първите минути действията се развиват пред вратата на Стипица.

1′

Нестор ел Маестро Павел Върба

ЦСКА ще срещне актуалния шампион на Чехия Виктория (Пилзен) в четвъртата си контрола на испанска земя. Тимът на Нестор ел Маестро е в Марбея на подготвителен лагер.

До момента в проверките "червените" регистрираха победа (2:0 над китайския Шанхай Шенхуа), равен (1:1 с Бохум) и загуба (1:3 от Академия Пушкаш).

ЦСКА срещу Виктория (Пилзен) днес от 17:00 часа

ЦСКА с ново изпитание, ще премери силите си с чешкия шампион

В селекцията на Виктория (Пилзен) играе бившият капитан на Левски - Роман Прохазка

В състава на Виктория (Пилзен) се подвизава бившият футболист на Левски Роман Прохазка, който се очаква да вземе участие в проверката.

Преди сблъсъка се появиха информации, че ЦСКА ще е без Кирил Десподов, което породи съмнения за трансфер на звездата на "червените".

След провалената, макар обявена за сигурна сделка с Рапид (Виена), пък бразилският таран Мауридеш се завръща в отбора. Началото на контролата е от 17,00 часа.

Томас Нойберт: Работим много здраво, за да бъдат футболистите на ЦСКА в топ форма

"20 мача - 35:8 голова разлика, само трима контузени за 6 месеца", изкефи се германският кондиционен специалист