Драмата около ЦСКА и Фернандо Каранга на този етап приключи. Голмайсторът на "армейците" вече е в България.
Бразилецът кацна в София преди минути. На летището в столицата той бе посрещнат от своя сънародник и помощник треньор в ЦСКА Даниел Моралес.
Пред журналистите Каранга изглеждаше готов да говори и отвърна на първия им въпрос, който бе свързан със закъснението му:
"Получих разрешение от ръководството да закъснея".
Нападателят обаче не потвърди остава ли в ЦСКА.
Източник: Фейсбук
Вчера следобед Каранга е имал продължителен разговор с един от шефовете на ЦСКА. Той се извинил за отсъствието си.
Шеф в ЦСКА: Може да се стигне до трансфер на Каранга
Новината обяви спортният директор Пламен Марков
Преди три дни в Борисовата градина е пристигнала подобрена оферта за Каранга от чуждестранен клуб. Фернандо е желан и от руски отбори. Заговори се, че и шампионът на Турция Бешикташ го иска в състава си.
Дали ще бъде продаден или ще продължи да играе за ЦСКА и през пролетта, остава да разберем до края на месеца.
Старец
на 16.01.2018 в 13:42:54 #35Много ме радват говеждите закани относно предстоящите 5 срещи
09.09.16
на 16.01.2018 в 13:39:00 #34daniel-kostov Даниелчо забърши устата и се успокой. цска си отиде на 09,09,16 с отрицателен баланс срещу великият Левски.. сега на негово място играе литекс ребрандиран. Пий си хаповете, лекувай се, че изпадаш в кризи и се пренасяш в някаки паралелни светове където цска още го има
09.09.16
на 16.01.2018 в 13:35:29 #33Единствен Ангел Рангелов се осмели да говори публично за него. В свое интервю той заяви между другото: "В ЦСКА трябва да си мижитурка, подлец и доносник!" Старец ти кое си от всичките
минджитурка, подлец или доносник или си всичките
rosssiny
на 16.01.2018 в 13:33:11 #32До любезния коментатор от пост номер 27: Няма нищо общо между "ЦСКА-СОФИЯ" и ЦСКА! Двата клуба имат съвършено различна история. Единият вече не съществува и това е носителят на 31 титли (вярно, че повечето са служебни, но какво да се прави). Другият, който на 02.06.2016 г. се преименува от Литекс на "ЦСКА-СОФИЯ" и премести седалището си от Ловеч в столицата има 4 бр. титли, спечелени през последните 20-тина години. Вярно е че част от феновете на несъществуващия вече ЦСКА припознаха преименувания Литекс и засмукаха потните ташаци на ловешкия селяндур, но това не означава, че между драта клуба има нещо общо. Феновете и техните предпочитания са субективно явление, което не подлежи на нормативно регулиране и поради това не влияе на правния субект - клуба. Спортната база е държавна собственост и се отдава под наем на онзи, който спечели търга. Така, че всеки клуб, който се яви на търг и даде най-високата наемна цена може да получи правото да използва базите. В конкретния случай законът бе грубо нарушен и търгът бе дирижиран, но това е друга тема (в мутренска държава така стават нещата!) Ето защо, използването на стадиона също не създава някаква общност между двата клуба (нали Интер и Милан използват един и същ стадион в Милано, ама това не създава нещо общо между тях, като клубове?). Следователно твърдението ""ЦСКА-СОФИЯ" и ЦСКА нямат нищо общо е ВЯРНО ТВЪРДЕНИЕ" "ЦСКА-СОФИЯ" е новото име на Литекс от гр. Ловеч също е ВЯРНО ТВЪРДЕНИЕ. Правната връзка между клубовете не се създава от УЕФА или от друг орган. Важно е какво пише в Търговския регистър на Република България. А там е написано, че на 02.06.2016 г. ПФК Литекс получава името "ЦСКА-СОФИЯ" и променя седалището и адресът си на управление в София. Това е меродавното. Другото са интерпретации, които обслужват интересите на различни субекти, но не отразяват истината за клубовете.
09.09.16
на 16.01.2018 в 13:28:49 #31Старец Разбра ли кой е Ангел рангелов
еветаджия припознал
Пролета ще ви сцепим насраните пребоядисани потури
09.09.16
на 16.01.2018 в 13:26:14 #30C. ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ АД и промяната на името му на ЦСКА-София 12. В края на сезон 2016/2017, за да не позволи на стария бранд ЦСКА София бавно да изчезне в долните дивизии, оплетен, в изглеждащи безкрайни административни процедури, г-н Ганчев и неговите съдружници решиха да променят бранда на клуба „Литекс” като част от маркетингова стратегия,
Фактите са трудни за преглъщане не са като хуята на гусин гришаганчев, нали минджитурки
Старец
на 16.01.2018 в 13:24:42 #29Шмиргус, нетърпелив минзухар си, ако че си от третия пол. Има още два месеца, а ти още от сега искаш да цъфнеш
house_75
на 16.01.2018 в 13:19:42 #2828800 прегледа на новината а вие изоставате с коментарите. СРАМОТА, веднага да се включват: еничарите и там подобна пасмина. Не може така само един Пиргус да се плюнчи тука.
Старец
на 16.01.2018 в 13:19:18 #27Шмиргус, минзухар от третия пол или трети минзухар от пола (може би само на пeдалите им пука), боли ме за опита ти за мнение. От март месец като ви изшибаме 5 поредни пъти, пак си задавайте въпроса "Къде цъфтят минзухарите?"
Старец
на 16.01.2018 в 13:10:12 #26Шмиргус, момчето от тртия пол, ти гледай да не те припознаят за минзухар, докато си се навел в морската сред останалите пeдали. Или ти затова ходиш
09.09.16
на 16.01.2018 в 13:09:41 #25. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА 4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
09.09.16
на 16.01.2018 в 13:07:35 #24daniel-kostov цска умря на 09,09,16 отиде си комунистическата държанка с отрицателен баланс срещу Левски. Сега подкрепяте литекс ребрандиран
Старец
на 16.01.2018 в 12:59:46 #23Шмиргус, момчето от третия пол, като напъваш мозАка, да не стане само както обикновено - от много напъване, та кафяви гащи
CarpeDiem
на 16.01.2018 в 12:56:12 #22Ама защо Каранга ще се извинява? На Негово Величество всичко е позволено. Между другото вчера Паро Никодимов неслучайно избълва помия срещу голмайстора. Така по един заобиколен начин подсказа какво ще се случи. Защото не е малък резил някакъв жалък футболист, пък макар и Каранга, да се подиграе така с ръководството и феновете на Великия Цицекс. Оранжево - червените глорихънтърчета ще му простят и ще забравят, но отмъстителният Гном - хм...жална му майка на Каранга! Като нищо може да бъде зачеркнат с най - дебелия флумастер!
Старец
на 16.01.2018 в 12:52:13 #21Шмиргус, въпреки че си от тртия пол, измисли нещо по-умно. Напъни малко мозАка
Старец
на 16.01.2018 в 12:51:28 #20Само не мога да разбера, какво дири парцала на Домус Ага, че се наредили и те взимат интервю от насилника си
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26239390_2019929898024705_5278976759195971722_n.jpg?oh=12bc0263400d88d610789229cdeb7952&oe=5AE85319
Старец
на 16.01.2018 в 12:48:58 #19Топспорт изоставате. Каранга вече кацна в София. Или не искате да причинявате дискомфорт на гУвядата
мозАк
на 16.01.2018 в 12:44:27 #18До тара или танци... Гледам и след всяка новина за ЦСКА има по 39 коментара от няква форумска мишка, тара танци... Уж лефскар ама май и той не знае... Уж мъж ама май и той не знае... Срам на вярващите на отбора с лого на юда... Вместо да гледа поредна година лъжи и резил на "любимото" му отборче... Срам... То и лефски е срам ама няма как отбора на вс власти...
Dartagnan
на 16.01.2018 в 12:22:07 #17Право да си кажа, обзе ме силно безпокойство, като разбрах, че Вкарангата, го е набутал пак на говедата ! Хванал бил самолета, а агентите и доносниците, ще го чакат на аерогарата за да хванат за паламарката Това, нещо като награда за проявеното старание в интригантството ! Какво ще правите сега бре интриганти долни !? Две седмици се занимавахте с разпространяване и съчиняване на лъжи и интриги, поизкарахте сигурно по някой лев, а сега ? Материалът е изчерпан, какво ново ще ни предложите ? Опитайте да измислите нещо по-оригинално, а не да ни сервирате само махленски клюки! Почнахте да ставате скучни и сами ни принуждавате да не ви обръщаме внимание. Хайде понапънете се, но при напъването , гледайте да не се посерете, щото напъването при вас, обикновено води до насиране! Така, че, дайте го по-сериозно! Чакаме и разчитаме на вродените ви интригантски заложби !?
Dartagnan
на 16.01.2018 в 11:56:32 #16И като е неправилно Манг , не е ЦСКА? Какво си се запенявил тогава , циганин с циганин! В Подуене цигани бол, занимавай се с тях, а това кой е ЦСКА, истински ли е , или фалшив е наша грижа! За нашия отбор, ние решаваме ! Вие си гледайте обора, старайте се повече, че в последните години кравите много измършавяха и никакво мляко не пускат! А, като не пускат, вие Манго, съвсем ще подивеете !?