Здравко Лазаров днес беше представен като ново попълннение на ЦСКА. На специална пресконференция в залата на стадион „Българска армия", Електричката получи фланелка с номер 11 на гърба. На срещата присъстваха още председателят на Надзорния съвет на „червените" Александър Томов, както и членът на селекционния съвет и клубна легенда Димитър Якимов.
„Голямо е доверието на ръководството към Лазаров. Искам да му пожелая успех и да е жив и здрав", бе краткият анонс Александър Томов.
„Радвам се, че вече съм играч на ЦСКА. Знаете, че имах проблеми с Шиник и след като ми се обадиха от новият ми отбор, разтрогнах договора си с руснаците. Благодаря на ръководството на "червените", че имат такова доверие към мене", заяви Лазаров. На въпрос дали се притеснява от публиката на Славия в предстоящият мач от „А" група с „белите", Електричката отговори по следният начин: „Имах хубави години в Славия, но сега вече съм футболист на ЦСКА и ще защитавам цветовете на „червените".
Междувременно стана ясно, че треньорският съвет е одобрил португалеца Фелипе Да Коща, като остават единствено да се договорят за личните му условия. Все още обаче остават неуточнените въпроси относно Куртиси и Морац.
Здравко Лазаров е роден на 20 февруари 1976 година. Играе като полузащитник и като нападател последователно за Локомотив (Септември), Янтра (Габрово), ЦСКА, Миньор (Перник), Левски, Славия, Коджаелиспор и Ерджъйеспор (Турция) и през пролетта на 2008 година в Шинник (Ярославъл, Русия). Наскоро разтрогна с този тим и като свободен агент подписа с "червените".
Лазаров е висок 179 см и тежи 77 кг. В "А" група има 142 мача и 40 гола. В "Б" група има 51 мача и 23 гола.
Носител на купата на Турция през 2002 г. с Коджаелиспор. За националния отбор към 1 януари 2008 г. има 23 мача и 3 гола. Участва и в трите мача на ЕП Португалия`2004.
Vanko
на 10.09.2008 в 12:59:33 #110kiko75 Регистриран на: 10.04.2006, 13:02 Пуснато на: 10.09.2008, 15:56 ИСЛАНДИЯ - ШОТЛАНДИЯ -2/2 на п.к ХЪРВАТСКА - АНГЛИЯ -2/2 п.к КАТАР - БАХРЕЙН -1/1 СЛОВЕНИЯ - СЛОВАКИЯ -х-2 п.k sistema 2/3/4 po 5 lv na kolonka --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- кефиш с това пп/кр
аз па точно това не го играя никога

Shultz_CSKA
на 10.09.2008 в 12:57:28 #109peter40 От пейката ще му е трудно а и Торес и Стиви ще играят Ша ги мачкаме Манксовете
SoNoR
на 10.09.2008 в 12:56:52 #108Аз вече нямам майка
===========================================================

kiko75
на 10.09.2008 в 12:56:50 #107ИСЛАНДИЯ - ШОТЛАНДИЯ -2/2 на п.к ХЪРВАТСКА - АНГЛИЯ -2/2 п.к КАТАР - БАХРЕЙН -1/1 СЛОВЕНИЯ - СЛОВАКИЯ -х-2 п.k sistema 2/3/4 po 5 lv na kolonka
Vanko
на 10.09.2008 в 12:56:10 #1062 за южна корея в момента е 2.10 а първи техен гол е 1.85 на кое да сложа за подсигуряване играта ми че няма да има гол в ма4а? да полакомея ли и сложа направо 2 или за първи гол.щото те ако южна вкарат,то северна няма начин да го върне
вуйчо
на 10.09.2008 в 12:55:57 #105kiko75, наистина, трудно ще вземат нещо хърватите
peter40
на 10.09.2008 в 12:54:50 #104Shultz_CSKA Бербо ще ти смачка аватара
неделя на двата мача?
peter40
на 10.09.2008 в 12:53:51 #103вуйчо само като го видях веднага си го изтипосах
Shultz_CSKA
на 10.09.2008 в 12:53:28 #102Ето какво мислят ритчите в Лецки: Имам подписан договор за две години и оставам в Левски. За мен футболът не означава, че непременно трябва да играя само за пари, за слава и за успехи.
требе да се рита правилно
peter40
на 10.09.2008 в 12:53:03 #101много Хсове виждам

Vanko
на 10.09.2008 в 12:52:27 #100peter40 Регистриран на: 19.09.2007, 15:23 Пуснато на: 10.09.2008, 15:50 Vanko ами там е толкова ми е далече че и представя нямам как върви северната ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- първите 10 мн бяха равностони,но от там южна корея почна да ги мачка и ми се струва че ще вкарат гол.1.85 е коефицента в момента за техен първи гол
kiko75
на 10.09.2008 в 12:52:17 #99вуйчо,да мисля че вече е време да загубят удома
играх го 2/2 на п.краен 
вуйчо
на 10.09.2008 в 12:52:08 #98Рeter40, интересен аватар! Вицов
солскяер
на 10.09.2008 в 12:51:46 #97Карнобатски, прегледай си пощата!
peter40
на 10.09.2008 в 12:50:18 #96Vanko ами там е толкова ми е далече че и представя нямам как върви северната
Vanko
на 10.09.2008 в 12:49:22 #95kiko 75 ти кво игра бре?
вуйчо
на 10.09.2008 в 12:48:23 #94kiko75, игра ли Хърватите
Армейци, 
Vanko
на 10.09.2008 в 12:48:02 #93peter40 Регистриран на: 19.09.2007, 15:23 Пуснато на: 10.09.2008, 15:43 Баче привет Какво ще играеш? Чякай да видя всички срещи Играл съм двете кореи да не си вкарат гол.Гледам мача и тези иужна натискат яко,та се 4удя дали да не подкрепя и сложа за първи техен гол.Мача го има на лаиф
Сега е полувремето и ще помисля кжо да сложа за подсигуряване на залога
blue magic
на 10.09.2008 в 12:47:02 #92А кога е реванша с Посерайкос?
карнобатска гроздова
на 10.09.2008 в 12:44:57 #91ЧУБАКА. Ама и това си е самата истина. Внимавай, че от нея боли и да не те почнат пак "данъчните експерти"
