Все по-разточителна започна да става сагата "Макенджиев и Костов". Днес двамата играчи официално трябваше да прекратят договорите си с Пирин (Благоевград) на заседанието на Арбитражния съд.
От комисията заявиха за Topsport.bg, че решенията от днешното заседание ще бъдат обявени чак след седмица. Както е известно Макенджиев вече подписа договор с ЦСКА, а Слави Костов все още изчаква.
От тима на "орлетата" се заканиха да съдят "червените" по този повод.
След седмица ще стане ясна и съдбата на 10-ината играчи на Пирин, които подадоха молби за прекратяване на договорите си с клуба, с мотива, че не са получавали заплати от месец август.
MonKaTa
на 17.01.2011 в 19:37:54 #104mi4tatel |. Любима песен

rowel
на 17.01.2011 в 19:36:08 #103263. Станчев | 14.01.2011 23:11 Вече официално се наебах ------------------------------------
ако някой е срещал във форума по-тъпо копеленце от станчев,да вдигне ръка!

rowel
на 17.01.2011 в 19:27:41 #102gosho pora | 17.01.2011 21:12 А така Станчев - оближи другарски топките на това чиче ------------------------
кви топки бе,те тия се плющят!
не се занимавай с тия измекяри,няма смисъл.

Станчев
на 17.01.2011 в 19:09:37 #101Чуи, к'во си му причинил на т'ва журналистче изтръпнало
Бая са му се набили в съзнанието твоите постове

УмеренЦСКА
на 17.01.2011 в 18:53:12 #100Благодаря!
babait
на 17.01.2011 в 18:51:34 #99в случая - добра!.. а, не - умерена памет..
MonKaTa
на 17.01.2011 в 18:49:41 #98Девижъна преди време много правилно ви го каза
Дори и да ни отнемат лиценза,дори и да ни пратят във В група и стадиона да ни вземат ,историята е нещо ,което ще си остане за нас и пак ще ходя да си гледам ЦСКА и на майната си ако трябва 
УмеренЦСКА
на 17.01.2011 в 18:48:49 #97За котарака Леополд припомня НикиПики: -------------------------------------------------- и за да "срази" мишките пиеше "ОЗВЕРИН" -------------------------------------------------- Много благодаря, че ме развесели като ми припомни този мултик от преди много години! "Я не Леополд, я леопард... Всех мышей зову на бой" или нещо такова беше, цитирам по памет...
babait
на 17.01.2011 в 18:47:54 #96бах тоя пълен член и неговият демон - бирата...
УмеренЦСКА
на 17.01.2011 в 18:45:03 #95"...наздраве на всички, които не ползват клетви, вместо псувни и закачки..." Амин, амин! Дано станат повече!
babait
на 17.01.2011 в 18:44:02 #94наздраве на всички, които не ползват клетви, вместо псувни и закачки...

MonKaTa
на 17.01.2011 в 18:43:34 #93http://www.youtube.com/watch?v=dMDXJ1Q1jUU&ob=av2em
УмеренЦСКА
на 17.01.2011 в 18:42:39 #92Бабаит, и от мен едно НАЗДРАВЕ с пожелания за всичко най-добро в личен план!
Станчев
на 17.01.2011 в 18:41:54 #91УЛИЧИХА ЦСКА В НЕЛЕГАЛНО ПЛАЩАНЕ КЪМ СЛИВЕН, ВЕНЦИ ЖИВКОВ ГО ОТНЕСЕ коментари/1 17 януари 2011, 17:48БГ ФУТБОЛ София, България Сметките на "войводите" в над 30 банки запорирани, частен съдебен изпълнител не получил отговор от "армейците" по какъв начин са превели 100 бона на Лечков =============================== Тея не спират да сътворяват бисери
ЦИРКА, нека не спира да ни забавлява

MonKaTa
на 17.01.2011 в 18:41:43 #90babait Жив и здрав
babait
на 17.01.2011 в 18:41:05 #89Монка, скоро че праим 42 години.. може и да немам внуци, ма може и да имам.. Дявол знае.. проебах се късно.. на 18!.. та, радостите никога не отлагам, както и добрият спомен.. стига да го имам...
babait
на 17.01.2011 в 18:36:15 #88А ти помниш ли, колега, едно друго анимационно филмче, в което котаракът Леополд пееше ------------------------------ Умерен, котаракът Леополд, помня, че представляваше нещо от сорта на медийният дзер Лозанов с папионката, само дето, за разлика от него казваше - ребята, давайте жить дружно!... на мене май, в така-или иначе сивотията, по-ми изнася непохватният сарказъм на Лозанов...
MonKaTa
на 17.01.2011 в 18:36:00 #87Сърцето ми се изпълни с кеф
,горд бях след 3-3 с Блекбърн и то не за ЦСКА ,а за духа и високия морал ,който показаха момчетата българските и чужденците 
MonKaTa
на 17.01.2011 в 18:25:21 #86Абе мен ми е кеф ,че видях онова 3-0 с Мукаси
Станчев
на 17.01.2011 в 18:23:14 #85Чубака, как няма да се сваля, ако това е същия многоников за когото предполагам - дължи ми няколко хилядарки. Много неблагодарни хора ей
