Бившият президент на ЦСКА Александър Томов се впуска с пълни сили в битката за президент на България. Лупи определя като доста големи шансовете си за победа на изборите.
"Шансовете ми са много големи", сподели той пред БТВ. Неговият кандидат за вицепрезидент проф. Лъчезар Аврамов допълва: "Ще направим всичко възможно, за да се случи неочакването. Изборите за президент на България са на 14 ноември.
oficer1
на 28.09.2021 в 18:53:25 #57Мосю Рулз, Nous allons faire un match digne. Celui qui boit plus le prend.
Маните го тоя крУкУдил, ве!
Лунатичката е срам за Българската Жена!
Биполярно разстрайство, параноя и дълбока форма на шизофрения, са само 1% от заболяванията й, а за външността й, конкурентки може да са ѝ само сестри Уилямс!
german
на 28.09.2021 в 18:50:09 #56джаб, познавах и две чалга икони на Азербайджан
едната пазари моя стадион да прави концерт, трибуните бЕха догоре по двама на седалка с нЕкви войници, и тая за ефект излезе на кон
добре ама кончето се подплаши от рева на феновете и тая се изтърси по дупе на тревата
в случая яките и глутеуси я спасиха от тежки травми
cvetomirmagnitski
на 28.09.2021 в 18:49:46 #55"Ненките са второстепенен въпрос" Първи конгрес на гъзофилите, Бяла Слатина, 1914, Троцки
VLAD
на 28.09.2021 в 18:40:22 #54Асето не е полудел. Просто контактуването с Гничо го е издигнало на такова ментално ниво, че ние не можем да го разберем.
soro
на 28.09.2021 в 18:40:17 #53ДЖАБ , НА ПРАФ ПЪТ СИ , КАПНИ ОШТЕ НЯКОЛКО ПО СТО ,И ЩЕ Е ПО- ГОТ, И ОТ КАКА ДЖЕНА ДЖЕЙМСЪНКАТА
УмеренЦСКА
на 28.09.2021 в 18:39:25 #52Уважаеми колеги форумци, голям кеф ми направи нашият форум по "политически" въпроси... Много се радвам, че вече тая пуста политика няма място между любителите на футболната игра! Ама така ми беше ПИСНАЛО от "партийни агитатори" в нашия форум преди около двадесетина години, че се чудя на себе си как издържах да не пръждосам форума... ...Май вече българите помъдряха (с някои изключения) и вече не е достатъчно да се зарибяват по Интернета разни "кандидати" за политическа кариера... ПП Поздравявам колегата Герман, който припомня някои неща от литературата. Ще го допълня, че в друго произведение на Ефремов беше обосновано преимуществото на широките женски бедра от гледна точка на възпроизвеждането на "хомо сапиенс" в неговата еволюция...
atseto1
на 28.09.2021 в 18:37:28 #51cvetomirmagnitski
на 28.09.2021 в 18:37:03 #50Това е така Аце, ама после ще се изписваме като България-България(България) и македонците ще разправят, че нямаме нищо общо с Хан Аспарух
german
на 28.09.2021 в 18:35:15 #49Асето...полуде
atseto1
на 28.09.2021 в 18:33:57 #48На поста президент на Република България трябва да застане някой доказан говедонасилник като господин Александър Томов - Лупи!
Само така нацията ще бъде обединена и единна!
german
на 28.09.2021 в 18:33:52 #47Коя е тая е , идиоти... ******************** Чалга-икона е, джаб
от Марс ли падаш
oficer1
на 28.09.2021 в 18:31:38 #46user avatar 96839 СЛЕДВАЙ mmount19rlz на 28.09.2021 в 21:30:03#99 На Луна нема да ѝ го дам и да го лапне Бах’ти киликандзера Не си сам Рулз и аз, и аз...
Но за Скарлет ще прАим дуел.
cvetomirmagnitski
на 28.09.2021 в 18:31:27 #45Е, тва, даже кмета на Бяла Слатина не можа да ми го обясни
Ако партийната ти вземе над 1 процент, взимаш субсидия
Каква е далаверата, да вземеш 2-3000 гласа на президентски избори?
german
на 28.09.2021 в 18:31:00 #44преди много години... *********************** и не подбираше много-много преди същите тези години
тогава ми се налагаше да познавам доста отре.пки и точно с такива купонясваше бъдещият президент на РБ
atseto1
на 28.09.2021 в 18:29:10 #43Браво, господин Томов, добра кандидатура!
Bloody_Sword
на 28.09.2021 в 18:27:13 #42Луна наистина имаше хубаво дупе и бедра. Това преди много години.
Bloody_Sword
на 28.09.2021 в 18:25:51 #41Тунджа, С тоя темп на деградиране ще "рукнеш" далеч преди Радев.
oficer1
на 28.09.2021 в 18:24:44 #40България е страната на неограничените възможности, също кЪт Хамерика, ама на обратно - неограничена за тъпАнАрЩината!!!
Но да ги наказва Господ, кЪк намери за добре!
Аз обичам закръглени госпоИци. Със сочни и широки тераси!
Аве както и друг път съм цитирал великан кЪт Ал Пачино: " Няма значение, дали краката й са кЪт гръцки колони или кЪт на морски пехотинец, между тях е Рая!
Ай, Ша си сипА...
german
на 28.09.2021 в 18:24:22 #39убеден съм, че критерий за успешен президент/Ка трябва да е естетично дупе, дори да е по вкуса на джаб
soro
на 28.09.2021 в 18:23:32 #38ся, ако трябва да сме коректни - луна има хубаво дупе======================================================================================= ЗА КОЯ ГОДИНА ДУМАШ ... СВЛИЛИ И ДРИШКИТЕ