5 милиона евро ще бъде бюджетът, който новият собственик на ЦСКА Прамод Митал е определил за 2007 година. Това съобщи за Топспорт достоверен източник от Борисовата градина. Сумата обаче няма да бъде обявена пред медиите на пресконференцията утре, тъй като индийският бизнесмен предпочитал това да остане в тайна.
Ръководството на Брюж е изпратило вчера конкретна оферта за Велизар Димитров. Белгийците и Пари Сен Жермен проявяват интерес към звездата на 30-кратните шампиони. Засега французите не са влизали в директен контакт с новите босове в ЦСКА.
Междувременно се разбра, че Игор Марковски е вариант за пресаташе на "червените". Той заемаше този пост в първите години от престоя на Васил Божков на "Армията". Другите варианти са Иван Такев, Иван Гарелов и спортен журналист, който е голям почитател на "армейците". Тази вечер ЦСКА ще трябва да определи кой от тримата ще заеме мястото на Атанас Караиванов.
Frodo_Baggins
на 19.12.2006 в 14:23:32 #140Ушев става шеф в ЦСКА Шефът на Агенцията по заетостта Сотир Ушев ще влезе в управата на ЦСКА. 46-годишният полковник от запаса е роден в Сатовча, Благоевградско. Завършва ВВТУ "Тодор Каблешков", Киевския университет и УНСС. Служи 20 години в армията. Оглавява Агенцията по заетостта от началото на 2004 г.
skakayetsa
на 19.12.2006 в 14:19:06 #139кво беше казал господин митал''догодина като дойда пак ще вдигне заедно 31 титла на сесика'' ебати собственника дето обича отбора си ще го вижда един път на годината
Fo_shizzle
на 19.12.2006 в 14:14:40 #138ССС, Еми не знам ти на какво "дередже" си,ама аз не се оплаквам. А колкото до държавата,ситуацията е такава,щото всеки гледа на нещата отрицателно,казва на черното-бяло и гледа да прецака другите.... Относно футбола,надявам се и Левски и Цска да направят силни отбори,да осигурят 2 места в 3-ия кръг на шл и да гледаме силни мачове на БЪЛГАРСКИ отбори!!!
red_master
на 19.12.2006 в 14:12:55 #137Супа и Умен,абе разбирачи сте,братлета! И от футбол разбирате,и от пиене,и от жени,абе да си фен на ЦСКА е истинска гордост! Хайде,наздраве!
6kembal
на 19.12.2006 в 14:07:34 #136пътят към индия (падението на отборчето от панчарево)....

Fo_shizzle
на 19.12.2006 в 13:56:01 #135И кво сега-продавате двамата си двамата най-добри играчи(Е......Велизар е тъпо копеле-багерист,ама поне е надъхан) и вземате звездите на Вихрен
Чорбарчета,не разбрахте ли,че Митал ще изпере малко парички,ще си намали данъците и ще ви захвърли на следващия......целта му не е отбора да просперира,а той да прави пари.......именно затова е велик бизнесмен,за разлика от Батков!!!
Emerson
на 19.12.2006 в 13:46:18 #134Истински българи, това е петицията
http://www.bgpetition.com/National-petition/index.html 
Leci 11
на 19.12.2006 в 13:45:31 #133НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ ЧЕРВЕНИ ! ДОГОДИНА - ПАК ШАМПИОНИ ! БОРАТ ПАТКОВ ВЛИЗА В АНАДОЛСКИ ЗАТВОР, А ЛЕФСКИТУ ПРЕИМЕНУВАНО НА ФК ПОДХУЕНЕ! ЦСКА ВЛИЗА В ШАМПИОНСКА ЛИГА И ПРОДЪЛЖАВА ВЪВ ВТОРИ КРЪГ ! НАСРАСКО РАЕВ СЕ САМОУБИВА РИТУАЛНО НА ГЕЙАРЕНА (ЧРЕЗ АНАЛЕН СЕКС ДО СМЪРТ, ПРИЧИНЕН ОТ НЯКОЙ АФРИКАНСКИ НАПАДАТЕЛ) СИНИТЕ МАСТИИ (ФЕНОВЕТЕ) ИЗМИРАТ ОТ КОВАРНА БОЛЕСТ ПО РОМСКОТО НАСЕЛЕНИЕ..
Умeн
на 19.12.2006 в 13:43:15 #132наздраве батинки язе малко ша са потрудим да заработим питиетата за Коледа, аре със здраве...и САМО ЦСКА
Eric_Draven
на 19.12.2006 в 13:41:47 #131ЦСКА не се нуждае от нови трансфери. ЦСКА се нуждае от Хидиуед, Гай, Янев и Гъргоров...
Умeн
на 19.12.2006 в 13:41:25 #130Ред Мастъре, ти от мойта партия ше дойдеш, не че не признавам квалитетните вискита, коняци, ромове и т.н....но дай ми една Московская Особая, чер хляб леко препечен, краве масло, лимони и чер хайвер и ела ме гледай...мое и малко пушена сьомга отстрани
red_master
на 19.12.2006 в 13:41:16 #129Като разбраха,че си поркаме,всички говеда се покриха! Ами те,горките,нито са мъже,нито могат да пият,а за жени да не говорим!
red_master
на 19.12.2006 в 13:35:51 #128Превземка,наздраве,браточка! Наздраве и на всички останали пичове,фенове на ЦСКА!
red_master
на 19.12.2006 в 13:34:04 #127Не,Умен,не обиждам коняка,ама пусто като съм фен на Смирноф с тоник,а кажи ми сега как да се кефя на "Черноморско злато"?
SS Lаzio
на 19.12.2006 в 13:33:36 #126прасета злобни - вие пак сте ВТОРИ, а ние - СИНИ ШАМПИОНИ
Умeн
на 19.12.2006 в 13:32:00 #125еее Мастъре, нема обиждаш коняка, от убавите съм пил Хенеси, Реми Мартен и Мартел...ми немам забележки....и за мезе една кака да се понамаже с течен шоколад...примерно
red_master
на 19.12.2006 в 13:31:08 #124Aбе,фелацио,престани вече с тия свирки,бе! Не ти ли се изприщи устата,а?! Ама то вие педалите на бой,ебан и свирки,насита имате ли?!!! Долни говеда от гей-арена!!!
SS Lаzio
на 19.12.2006 в 13:30:08 #123Ушев става шеф в ЦСКА Шефът на Агенцията по заетостта Сотир Ушев ще влезе в управата на ЦСКА. 46-годишният полковник от запаса е роден в Сатовча, Благоевградско. Завършва ВВТУ "Тодор Каблешков", Киевския университет и УНСС. Служи 20 години в армията.
SS Lаzio
на 19.12.2006 в 13:28:03 #12210 ориентира, че гледаш мач на цС*ка: -------------------------------------------------- 1. Мирише-е-е-е, ама все едно свинекомплекса на "Брадърс" са го изместили в градинката. 2. Не разбираш нищо от това, което скандира "вярната агитка", защото тя скандира на непознат за тебе азиатски език. 3. Не разбираш какъв точно колективен спорт се играе долу на терена - играчите се търкалят, плонжират, от време на време спринтират и ловят топката с ръце - решаваш, че са ти набутали билети за американски футбол. 4. Замирисва и на друго - фенове на гостуващият отбор организират с телата си импровизирана тоалетна в ложите - решаваш, че е някаква екстра, включена в цената на билет за ложите. 5. Феновете от предния ред са се обърнали с лице към теб и не спират да те зяпат тъпо и неодобрително - дано да нямат билети, включващи горната екстра - си казваш. 6. След малко разбираш, че и тези от по-долния, и тези от горния ред - абе изобщо всички освен теб са с гръб към терена - обръщаш се все пак и ти да провериш дали няма НЛО. 7. Незнайно защо от козирката на стадиона изстрелват фойерверки. 8. Трима фенове около теб искат да се включиш в нещо - след малко разбираш, че търсят 4-ти за белот. 9. Решаваш да откажеш учтиво и да ги посъветваш да потърсят някой друг, но разбираш, че всички на стадиона играят белот. 10. Край на мача - най-после разбираш какво скандира публиката - стадиона изпраща отбора-домакин с дружното "Курви сте".
red_master
на 19.12.2006 в 13:25:41 #121Адолф,Умен,ами вие сте щастливци-поркате си уискито и изобщо не ви пука?! А аз се мъча тук с един коняк с кафе-все пак трябва да давам пример,де!