Иван Чепаринов претърпя загуба в деветия кръг на международния турнир по шахмат в Елиста. Играещият с черните фигури български гросмайстор отстъпи на китаеца Ван Юе на 39-ия ход.
Начело във временното класиране са Вугар Гашимов (Азер) и Александър Гришчук (Рус) с по 6 точки, а Иван Чепаринов е 8-и с 4 точки.
В сряда (24 декември) е почивен ден, а в четвъртък ще се състои 10-ия кръг, в който Иван Чепаринов с белите фигури ще срещне Владимир Акопян (Армения).
Хайдук
на 26.12.2008 в 17:56:48 #13Tiesto
на 26.12.2008 в 17:51:53 #12Чепа направи реми с Гришчук днес.Имаше известен превес,но след това игра неточно и трябваше да се спасява в опасен ендшпил
Хайдук
на 26.12.2008 в 17:10:11 #11Кво се хилиш като пачА, бе Галътъ?
Май си попрекалил с гроздовата
, и аз си пийнАх с много готино македонско кисело зеленце
, ама можем да носим за разлика от тебе и не се освинвам
Айде да ни честита Коледата пак

soro
на 26.12.2008 в 15:26:56 #10Detroit
на 25.12.2008 в 19:01:54 #9Соломонка - а да отпуснеш малко
Разтвори "бузки" и пий едно-две

Detroit
на 25.12.2008 в 18:14:59 #8Честито Рождество Христово на Всички - Здраве и Щастие Ви Желая

Хайдук
на 25.12.2008 в 16:11:53 #7Честита да ти е, Карпоф

Мама
на 24.12.2008 в 11:41:58 #6пази боже от питчицата довечера да излезе твоята глАва

shaha
на 23.12.2008 в 23:07:09 #5Доцент-уринолог, вие да не сте преподавали на младия 4епарин в Н(А)СА
Затова ли размахва кон4етата си така безидейно по дьската

Detroit
на 23.12.2008 в 20:56:13 #4arlington
на 23.12.2008 в 20:09:36 #3Сополане, във връзка с твоите опасения направих бързо запитване до радио Ереван - отговорът бе, че историята знае само за един подобен случаи, в който полово сношение м/у китаец и гражданин на Шри Ланка води до появата на злобно гномче-соломонче, което живее в шахматните форуми по света.
arlington
на 23.12.2008 в 18:41:39 #2грешиш Бран - Сополан може да е гном, но не е ром! Също така един от малкото във форума, който не се притеснява да използва истинска снимка за аватар!
Bran
на 23.12.2008 в 18:32:36 #1Ром си ти