Сериозна част от феновете на Левски, който присъстваха на стадион "Георги Аспарухов", обиждаха Илиан Илиев на два пъти след почивката. След като чу обидните реплики по свой адрес, треньорът на "моряците" иронично аплодира действието на бившите си фенове, а веднъж дори ги подканяше да скандират по-силно.

Това се случи в средата на втората част, когато двубоят бе изключително изнервен и резултатът все още бе 0:0.

Не прави чест на тези фенове, коментираха по-възрастните фенове на трибуните, тъй като Илиан Илиев беше боготворен от тях и преди девет години дори скандираха името му, когато бе наставник на тима. Както е известно, Илиев е трикратен шампион със "сините", като е основна част в един от най-силните отбори на Левски. Именно той дава началото на рекордната победата със 7:1 над ЦСКА през септември 1994 година, вкарвайки със страхотна задна ножица.

53-годишният специалист има 122 мача и 23 гола с екипа на столичани, както и пет трофея - три титли (1993, 1994, 1995) и две купи на България (1992, 1994). Като треньор на клуба Илиев има 18 победи в 28 мача, четири равенства и 6 загуби, пишат колегите от "Спортал".

Илиев: Сигурно картон е получил и шофьорът ни...