Наставникът на Черно море - Илиан Илиев прие философски поражението от Левски с 0:2, но остана с куп претенции към съдийството на Волен Чинков. Най-вече заради сериозния брой жълти картони, вдигнати на "моряците".

"Създаде се такава обстановка, в която имаше много нерви. Получихме куп картони, сигурно и шофьорът ни е получил...Вместо да успокои съдията нещата, стана обратното. Левски влязоха по-добре в мача. На полувремето казах на футболистите да бъдат внимателни с картоните... След изгонването на Евгений мачът тръгна към определена посока. Има моменти, в които направихме атаки и с по-малко хора. Яд ме е , че ни отиде авансът от победата във Варна.

Левски вървят при Мъри от мач на мач нагоре. Фактът е, че картоните ни от първото полувреме натежаха през второто. Агресия в нашия отбор нямаше. Приемам картоните на Панов и Василев, другите са за обаждане, рамо в рамо, провокация.. Сердюк е бил наплют от Кръстев.

Всеки си има правото на мнение. Черно море не е отбор, който се защитава с цената на всякакви средства. Губим пети мач за сезона, което за 25 мача е горе-долу добре. Продължаваме напред независимо от обстоятелствата".

Стоилов: Мачът беше ненужно груб, Михайлов има удар в ребрата