90+2′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+2′

Край на мача.

90′

Две минути добавено време.

85′

Матиас Курьор излиза, Родриго Вилела влиза на негово място.

83′

Селсо Рапосо получава жълт картон.

76′

Пабло Гарсия пробва късмета си с изстрел от далечно разстояние. Топката не намери рамките на вратата.

73′

Денислав Ангелов заменя Евгений Сердюк.

68′

ГОЛ! Евгений Сердюк! Александър Любенов и Георгиос Катсикас стигнаха до нелепо неразбирателство на линията на пеналтерията. Притиснат от Васил Панайотов, гръцкият бранител опита да изчисти топката. Тя попадна в Сердюк, който безпроблемно я прати в опразнената врата.

58′

Димитър Митков заменя Октавио.

Снимка 565148

55′

Матиас Курьор опита да отиграе атрактивно със задна ножица. Футболистът обаче се оказа в положение на засада.

48′

Васил Панайотов получава жълт картон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Даниел Димов напредна опасно отляво и пусна към Матиас Курьор. Футболистът шутира, но прати топката над напречната греда.

38′

Евгений Сердюк получава жълт картон.

29′

ГОЛ! Евгений Сердюк! Бърза контра завърши с хубаво подаване на Курьор към играча, който бе изведен сам срещу Александър Любенов. Украинецът преодоля стража на "железничарите" и за втори път в срещата отправи послание към своите сънародници, които в момента изпитват ужаса на войната.

28′

Илия Димитров получава жълт картон.

24′

Видимо футоблистите на двата отбора изпитват сериозни затруднения с контрола на топката в тази снежна обстановка,

16′

Илия Димитров пропуска да се разпише от дузпа! Нападателят шутира по земя към левия ъгъл на Иван Дюлгеров. Стражът предвиди това и спаси.

15′

Дузпа! Велислав Василев игра с ръка в наказателното поле. Съдията Георги Давидов се консултира с ВАР и посочи бялата точка.

11′

Играта е спряна. Причина за това, че трябва да бъдат почистени линиите на терена от снега.

Снимка 565151

5′

ГОЛ! Матиас Курьор! Даниел Димов центрира в наказателното поле на домакините. Матиас Курьор се възползва от объркване в защитата на домакините и прати топката във вратата.

1′

Денис Стефанов Стефан Велев

Локомотив (София) и Черно море излизат днес от 15:15 часа един срещу друг в среща от 21-ия кръг на efbet Лига. Мачът е на Националния стадион "Васил Левски.

До последно организаторите на мача се колебаеха дали двубоят да се проведе.

„Железничарите“ изиграха два мача досега през пролетта, като в първия стигнаха до равенство 1:1 срещу ЦСКА, а във втория загубиха визитата си в Благоевград на прекия конкурент за оцеляване Пирин с 1:2.

В състава на домакините заради контузии липсват контузените Матеус, Симеон Славчев и Красимир Милошев. Добрите новини за Иван Колев са свързани със Селсо Рапосо и Александър Александров, които се завръщат след изтърпяни наказания.

Звезда на Черно море се притеснява за роднините си в Украйна

Неприятно

„Моряците“ пък имат само един пролетен мач, загубен с 1:2 от Лудогорец, но и последният им мач преди зимната пауза бе загубен с 0:2 от ЦСКА. Ако тимът от морската столица загуби срещу "червено-черните", това ще значи серия от три поредни загуби - нещо, което не им се е случвало от 2019-а година.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

За гостите единственият отсъстващ е контузеният Каспаравичус, който отбеляза срещу разградския тим в миналия кръг. След наказания се завръщат Васил Панайотов и Евгений Сердюк, но самият наставник Илиан Илиев отнесе наказание от една среща и глоба след срещата с 10-кратния шампион на България в миналия кръг.