Отборът на Черно море записа равенство 1:1 с полския Медж Легница в днешната контрола между двата отбора в Турция.

През първото полувреме, "моряците" бяха ощетени, след като не получиха дузпа за игра с ръка на на съперника в наказателното поле, за която главният рефер не сигнализира.

Черно море продължава с интензивни тренировки в Турция

Двама се завърнаха към основната група

На почивката, при резултат 0:0, Илиан Илиев реши да направи цели девет смени, като единствени от титулярния състав останаха Петър Витанов и Ндонгала. На терена се появиха Иван Дюлгеров, Миро Енчев, Пламен Димов, Цветомир Панов, Мартин Костадинов, Патрик, Ради Василев, Георги Илиев и Дани Кики.

Медж поведе в резултата в 68-ата минута, след като Пламен Димов извърши фаул и бе отсъден 11-метров наказателен удар за съперника.

"Моряците" изравниха в 80-ата минута, след като Георги Илиев центрира към пеналта от свободен удар, а Димов засече с глава, но разтресе страничния стълб. При добавката, Миро Енчев не сгреши за крайното 1:1.

Черно море: Георги Китанов, Стефан Станчев, Кононго, Виктор Попов, Виктор Генев, Лъчезар Йорданов, Петър Витанов, Патрик Андраде, Аристот Ндонгала, Родриго, Жоржиньо (Иван Дюлгеров, Миро Енчев, Пламен Димов, Цветомир Панов, Петър Вуцов, Мартин Дичев, Мартин Костадинов, Патрик, Ради Василев, Георги Илиев, Дани Кики).