Четири минути добавено време на редовните 90.

Еливелто е заменен от Лукша

85′

Вандерсон излиза и на негово място се появява Пластун

84′

ГООЛ ЗА ЖАЛГИРИС! Домакините повеждат чрез попадение на Куклис, който бе изпуснат от защитата на Лудогорец. И в основата на този гол е Нюанджи, който изработи атаката на литовците.

80′

Кешеру влиза на мястото на Лукоки

78′

ГООООООООООЛ ЗА ЖАЛГИРИС! НЮАНДЖИ НАКАЗА ЛУДОГОРЕЦ!

72′

Люич е заменен от Атаич

68′

Нюанджи е един от най-дейните футболисти на Жалгирис в последните минути.

67′

Златна възможност за Лудогорец! Кафу остана сам срещу стража на домакините, но ударът му изпрати топката много встрани от вратата.

65′

Феновете по трибуните недоволстват от решенията на съдията, бурни освирквания в последната минута.

64′

Шернас също е маркиран в жълт цвят

62′

Жълт картон и за Люич

60′

Антал е заменен от бившия футболист на ЦСКА - Нюанджи

58′
56′

Румънска битка пред наказателното поле на Лудогорец. Моци и Антал се борят за топката, която в крайна сметка е спечелена от румънския футболист на домакина.

55′

Натанаел пробва далечен шут, но той не бе достатъчно силен и попадна право в ръцете на вратаря на Жалгирис.

51′

Отново суматоха в защитата на Лудогорец. Домакините обаче, не успяха да се възползват.

50′

Спокойни първи минути на втората част.

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЛУДОГОРЕЦ СЕ ОТТЕГЛЯ НА ПОЧИВКА С ГОЛ АВАНС НА ЧУЖД ТЕРЕН!

45′

Три минути добавено време на редовните 45.

40′

След намесата на медицинския щаб, вратарят отново е на крака и ще продължи участието си в мача.

38′

Ренан остава да лежи на тревата след опасната атака на Жалгирис.

37′

Объркване в наказателното поле на Лудогорец! Еливелто преодоля Саша без никакъв проблем, но стражът на "орлите" се хвърли в краката му и все пак не успя да хване топката, но не се стигна до нищо опасно.

35′

Шернас опита да играе с глава, но топката бе изчистена от защитата на Лудогорец.

33′

Кафу най-накрая се прояви, след като измина първият половин час на срещата. Ударът му обаче, бе доста неточен.

30′

Вече 30 минути игра на стадиона във Вилнюс. Шесткратният български шампион води с 1:0.

28′

Кампаняро е декориран в жълто

24′

Какъв пропуск на Шернас! Нападателят бе изпуснат от защитата, но не успя да поеме топката по най-добрия начин и тя попадна в ръцете на Ренан, който я изпусна. При добавката обаче, късметът отново не се усмихна на футболиста на Жалгирис.

23′

Около 20-30 българи подкрепят Лудогорец в Литва.

21′

Чудесна атмосфера създават феновете на домакините, въпреки че губят в резултата.

18′

ГОООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вандерсон организира бърза контраатака, която Анисе завърши по чудесен начин.

17′

Отново Шернас и отново неточно изпълнение, за щастие на българския отбор.

15′

Съоръжението във Вилнюс е изпълнено до краен предел. Малко над 5000 наблюдават срещата от втория предварителен кръг на Шампионска лига.

14′

Тотално липса на концентрация личи в отбора на Лудогорец.

13′

Първа опасна атака на Жалгирис! Шернас бе чудесно изведен от свой съотборник и остана очи в очи с Ренан, но силата, която вложи в удара си изкара топката в аут. Ударът му мина на милиметри от напречната греда.

12′

Разочароващо изпълнение на фаула.

11′

Георги Терзиев извърши нарушение близо до наказателното си поле и домакините получават право да изпълнят свободен удар.

10′

Любопитното в тази среща е, че мачът се играе на изкуствен терен. Нещо, на което футболистите на Лудогорец, не са свикнали.

9′

Жълт картон за Благоевич

8′

Кафу предприема солова акция близо до наказателното поле на Жалгирис, но не успява да достигне до нищо, което да застраши вратата на домакина.

6′

Обещаваща атака на Жалгирис! Еливелто опита да притесни вратаря на Лудогорец, но топката бе избита. При добавката на Антал, Ренан отново спаси.

3′

Кафу опита да стартира атака за Лудогорец. Пасът му към Натанаел бе точен, но футболистът на "орлите" не нацели очертанията на вратата.

2′

Подготвен ли е Лудогорец за нови европейски подвизи?

анкета

Колко български победи очаквате в първите мачове от следващата фаза на европейските клубни турнири?

Щом ЦСКА не участва - не ме вълнува! 40.1%

1′