Старши-треньорът на Волфсбург- Дитер Хекинг обяви тима си за аутсайдер в четвъртфиналните битки срещу Реал (Мадрид) от Шампионската лига.

За специалиста битките срещу „кралете" ще донесат голяма радост както на неговите играчи, така и за феновете на „вълците". На същото мнение е и спортният-директор на клуба Клаус Алофс.

„Реал Мадрид е едно от най-големите имена на световния футбол, така нашите фенове ще гледат два големи мача. Реал очевидно е фаворит и в двата мача, но според мен и двете срещи ще бъдат интересни", сподели Алофс.

"За Волфсбург, за запалянковците и за клуба това е супер жребий. Реал Мадрид е един от най-добрите отбори в Европа. Но винаги има един шанс и ние ще се опитаме да се възползваме", пък бе коментарът на старши треньорът на германския тим Дитер Хекинг.