Малмьо победи австрийския Залцбург с 3:0 в реванш от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. По този начин шведският тим се класира за плейофите на турнира. Първата среща в Австрия завърши 2:0 за "биковете".

Домакините имаха тотално надмощие през цялото време и още до почивката водеха с класическия резултат. Никола Джурджич откри още в 7-ата минута, а Маркус Розенберг покачи в 14-ата. Крайното 3:0 оформи Владимир Родич в 42-ата минута.

В друга среща от турнира, Базел без Иван Иванов в редиците си, надви Лех Познан и на реванша. Тозипът успехът на швейцарците бе далеч по-скромен, дошъл след късно попадение на исландския национал Бярнасон. Така с общ резултат 4:1, селекцията на Урс Фишер вече е на само крачка от поредно участие в груповата фаза на ШЛ.

МАЛМЬО - РЕД БУЛ ЗАЛЦБУРГ 3:0 (общ резултат 3:2)

БАЗЕЛ - ЛЕХ (ПОЗНАН) 1:0 (Общ резултат 4:1)