Борусия (Мьонхенгладбах) и Селтик не успяха да се победят в мач от Група "С" на Шампионската лига.

Спорът между двата тима завърши при резултат 1:1.

С това реми единайсеторките запазиха позициите си във временното класиране. Германският отбор остана трети с 4 точки, а "детелините" са на последно място с 2 т.

Ларс Щиндъл откри резултата в полза на Борусия в 32-ата минута. Последваха още куп пропуски пред вратата на Крейг Гордън.

Фатална за домакините се оказа 75-ата минута. Тогава техният защитник Юлиян Корб предизвика дузпа, поваляйки в наказателното поле Муса Дембеле.

Главният съдия Мануел де Соуса (Португалия) не закъсня да покаже червен картон на бранителя. Дембеле реализира хладнокръвно от "бялата точка" и изравни за оказалото се и крайно 1:1.