Турнир: Шампионска лига Стадион: "Парк де Пренс", гр. Париж (Франция) Зрители:

Данило замени Ди Мария.

77′

Директен червен картон за Идриса Гей, който фаулира грубо Гюндоган.

71′

ГОЛ ЗА МАНЧЕСТЪР СИТИ! Марез стреля от фаул от около 23 метра, топката мина през Паредес и Кимпембе, които бяха на стената, тупна след това и влезе във вратата на Навас за пълен обрат!

68′

Паредес получи жълт картон за нарушение срещу Фоудън.

64′

ГОЛ ЗА МАН СИТИ! Къс корнер, топката стигна до Кевин Де Бройне, който се опита да центрира, кълбото мина през всички играчи, рикошира в земята и влезе във вратата на Навас.

57′

Твърде неточно! Анхел Ди Мария намери с глава от корнер, но не успя да насочи топката и тя премина високо над напречната греда.

50′

Ще успеят ли наставленията на Хосеп Гуардиола да дадат резултат?

Снимка 529061

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

40′

Сблъсък между Кансело и Неймар в наказателното поле, бразилецът падна, но няма дузпа, въпреки претенциите на домакините.

28′

Неймар центрира остро от корнер, Паредес се освободи от опеката на защитата и стреля, но топката мина на сантиметри от горния десен ъгъл на вратаря.

15′

ГОЛ ЗА ПСЖ! Ди Мария центрира от корнер, остро на първа греда, където Маркиньос изпревари защитниците и засече с глава за 1:0!

12′

След разбрърване от корнер, топката достигна в Неймар, който взаимодейства с Маркиньос и стреля, но Едерсон изби в корнер, след който не последва нищо.

10′

Двата отбора се разузнават и към момента няма опасни ситуации. В 3-ата минута ПСЖ напомни за себе си с убийствена контраатака, завършила с изстрел на Неймар във вратаря.

1′

Сарабия Менди

ПСЖ приема Манчестър Сити във първи полуфинален мач от Шампионската лига. Срещата на "Парк де Пренс" започва в 22:00 часа. Сблъсъкът е определян като финал преди финала и интересът към него е огромен.

И двата тима наляха милиони, за да успеят да триумфират в турнира, но до момента това така и не се получава. Един от тях има шанса да стигне до финала.

ПСЖ игра в спора за трофея през миналия сезон, но загуби от Байерн. Сега на "Парк де Пренс" вярват, че са си взели поуките и знаят какво трябва да направят, за да могат този път да извървят целия път до върха.

Почетино: Това не е лична битка, а сблъсък между ПСЖ и Сити

"Ще бъде тежко"

В същото време Манчестър Сити е един от най-постоянните отбори през този сезон. Тимът триумфира с Купата на Лигата в Англия и е съвсем близо до титлата във Висшата лига. "Гражданите" спечелиха 9 от последните си 10 мача в Шампионската лига.

BWIN СЪС СТРАХОТНИ КОЕФИЦИЕНТИ ЗА ГОЛЕМИЯ МАЧ

Това ще е едва трети мач между двата тима. Те се срещнаха на 1/4-финал в Шампионската лига през сезон 2015/16, като първият двубой в Париж завърши 2:2, а в реванша в Англия домакините се наложиха с 1:0.

За  "принцовете" ще липсва Хуан Бернат. Под въпрос са Маркиньос, Абду Диало и Рафиня. В състава на Сити няма проблеми с контузени или наказани играчи.

Гуардиола: Искаме да станем част от елита на Шампионската лига

"За повечето от нашите играчи това е първият път, в който те достигат до този етап"