Ювентус продължава да затъва с всеки следващ свой мач. Тифозите на клуба ще имат нов повод да искат оставката на Макс Алегри, след като "бианконерите" инкасираха второ поредно поражение в Шампионската лига. "Старата госпожа" падна у дома от Бенфика с 1:2.

А всичко започна повече от добре за торинци, които в 4-ата минута поведоха след гол на Арек Милик. Резултатът беше изравнен в 43-ата минута, когато Жоао Марио изравни от дузпа, направена от Фабио Мирети.

Шахтьор (Донецк) - Селтик 1:1 в Шампионската лига

Пропуски лишиха Селтик от престижен успех над Шахтьор

"Детелините" със силен мач в Шампионската лига

Лисабонци се добраха до сладкия триумф в 56-ата минута. Матиа Перин отрази с мъка удар на Рафа Силва, но беше безпомощен при добавката на Давид Нерес. Ювентус можеше да се отърве от неприятния развой на събитията, ала изстрел в гредата нанесе Мойс Кийн.

По същото време на стадион "Сами Офер" в Хайфа, Макаби стартира силно срещу ПСЖ, но ще си остане само със 180 секунди, през които водеше на френския колос. Чери даде аванс на домакините в 24-ата, а почти веднага Лео Меси спомогна за изравняването.

През второто полувреме другите от голямото трио Мбапе и Неймар, сториха необходимото, за да може ПСЖ да се превърне в едноличен лидер в група H с 6 точки. Толкова има и Бенфика, но португалците са с по-малко отбелязани попадения.

Милан - Динамо (Загреб) 3:1 в Шампионската лига