90′
Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! БОРУСИЯ ОТМЪКНА БЕЗЦЕННА ТОЧКА ОТ РЕАЛ!

Футболно зрелище - Борусия разплака Реал в края и ликува на първото място в групата!

Двата отбора си спретнаха супер дерби

88′

ГОЛ ЗА БОРУСИЯ ДОРТМУНД! Обамеянг надбяга Рамос по крилото и пусна отлично към Ройс, който в наказателното поле засече и вкара за 2:2! Германците са все по-близо до първото място.

85′

Moрата заменя голмайстора Бензема.

82′

Възможност за Марко Ройс, чийто удар е блокиран от защитник на Реал.

77′

Греда за Реал! Роналдо изскочи сам срещу вратаря и стреля, но ударът му срещна страничната греда.

69′

Бензема бе много близо до нов гол, но топката бе избита от голлинията от Ройс!

68′

Опасен удар на Роналдо. Стражът на гостите изби със сетни усилия.

63′

Кроос заменя Модрич

62′

Мор заменя Пулишич.

62′

Шурле е заменен от Ройс

61′

ГОЛ ЗА БОРУСИЯ ДОРТМУНД! Шмелцер подаде много техничено към Пиер-Емерик Обамеянг, който отблизо не сбърка, намалявайки резултата! Равенството устройва гостите за класиране на първото място в групата!

60′
Снимка 267055

53′

РЕАЛ ВКАРВА! Бензема вкара втори гол след като Хамес центрира отлично от крилото по посока на наказатленото поле, където французинът засече с глава и стреля. Вайденфелер нямаше какво да направи и допусна втори гол в мрежата си, точно когато тимът му бе в подем!

50′

Гостите атакуват настоятелно, ще има ли изравнителен гол на "Бернабеу"?

49′

Прекрасна атака на Борусия! Пулишич подаде към Кастро, но той не успя да засече топката от непосредствена близост пред голлинията.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

40′

Шурле стреля от фаул, топката мина през стената и стражът отново показа класа и спаси сериозната опасност пред вратата си.

38′

Опасен удар на Пулишич, Навас се намесва авторитетно.

30′
Снимка 267039

27′

ГОЛ ЗА РЕАЛ МАДРИД! Дани Карвахал проби по дясното крило и подаде в наказателното поле към Карим Бензема, който от около 6-7 метра вкара за 1:0!

24′

Срещата е временно е спряна зараду Лукаш Пишчек, превиващ се от болка на тревата.

18′

Нова възможност за Реал. Роналдо намери Хамес брилянтно, колумбиецът стреля диагонално, но стражът отново е на мястото си и уловия.

15′

Натиск на Реал (Мадрид). "Белия балет" се нуждае от победа, за да се класира на първото място.

15′

13′

Лукас Васкес стреля встрани от целта.

9′

Роналдо изведе отлично с пета към Бензема, нападателят стреля, но Вайденфелер спаси!

4′

Андре Шурле изкочи сам и от границата на наказателно поле пробва силен удар, но топката минава близо до вратата.

2′

Минута мълчание преди срещата, в памет на загиналите футболисти на Шапекоензе.

1′

21 Мората 9 Емре Мор

Реал (Мадрид) посреща Борусия (Дортмунд) в последен мач от груповата фаза на Шампионска лига.

Срещата на "Бернабеу" е директен сбъсък за първото място в групата. Германският вицешампион се нуждае минимум от равенство, за да остане на върха и да има предполагаем по-лесен противник на осминафиналите.

В същото време момчетата на Зинедин Зидан играят успешна у дома и спечелиха последните си осем мача на този стадион в турнира. Нещо повече: "белия балет" е постигнал 28 победи в последните си 32 домакинства в ШЛ, допускайки само едно поражение.

Интересното е, че загубата от "миньорите" е единствената, която Реал е допускал срещу германски противник на свой терен. В останалите 13 двубоя тук мадридчани имат внушителните 11 успеха.