Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Ковачич влиза на мястото на Кроос.

112′

ГООООЛЛЛ ЗА РЕАЛ! Асенсио окончателно убива интригата, вкарвайки за 4:2!

109′

ГОЛЛЛ ЗА РЕАЛ! Хеттрик на Кристиано Роналдо, който слага точка на спора, след като получи пас от Марсело на празна врата - 3:2!

105′

Начало на второто продължение!

105′

Край на първото продължение!

104′

ГОООЛЛЛ ЗА РЕАЛ! Кристиано Роналдо изравнява за 2:2, след като португалецът бе изпуснат в наказателното поле! Голът обаче е от явна засада!

101′

Жълт картон за Робен!

99′

Страхотно спасяване на Нойер! Асенсио от опасна близост в наказателното поле стреля по земя, но германецът избива в корнер!

97′

Топовен удар на Кристиано Роналдо е отразен от Нойер, а след това и Марсело се опита да намери целта, но неуспешно!

97′

Каземиро симулира в наказателното поле, съдията не му показва жълт картон, който щеше да е втори за него!

95′

Асенсио опита да изведе хитро Роналдо зад отбраната на "баварците", но Боатенг успява да предотврати положението.

93′

Двата отбора са по-предпазливи в началните минути на продължението.

90′

Начало на първото продължение!

90+4′

Край на редовното време в Мадрид! Следват продължения!

90′

Мадридчани са решени на всичко да приключат мача още в редовното време, след като останаха с човек повече на терена. Четири минути е добавеното време!

88′

Кимих влиза на мястото на Левандовски.

84′

Артуро Видал е изгонен заради втори жълт картон!

Снимка 289116

83′

Лукас Васкес пропуска от удобна позиция, след като получи отличен пас в наказателното поле от Марсело!

82′

Байерн натиска в търсене на трети гол, който би ги пратил на полуфинал в турнира! Поредно меле в наказателното поле на Кейлор Навас завършва с неточен удар на Дъглас Коста!

78′

ГООООЛЛЛ ЗА БАЙЕРН! Автогол връща "баварците" в мача, след като Серхио Рамос вкара в собствената си врата!

77′

ГОООЛЛЛ ЗА РЕАЛ! Кристиано Роналдо изравнява с глава за 1:1!

76′

Томас Мюлер влиза на мястото на Алонсо.

75′

Жълт картон за Хумелс.

73′

Реал пропуска да изравни, след като Карвахал напредна, но вместо да подаде на непокрития в наказателното поле Асенсио, стреля и ударът му бе блокиран!

72′

Лукас Васкес влиза на мястото на Иско.

71′

Дъглас Коща влиза на мястото на Рибери.

70′

Жълт картон за Алонсо.

69′

Поредна атака на "баварците" доведе до меле в наказателното поле пред Навас, но в крайна сметка страъжт успя да улови топката, изпреварвайки Левандовски и Рибери!

65′

Определено след попадението, германците са по-опасният и доминиращ тим на терена.

Снимка 289113

64′

Асенсио влиза на мястото на Бензема.

54′

Страхотен пропуск на Видал! Чилиецът е намерен сам в наказателното поле, но с удар от въздуха по диагонал прехвърля вратата!

52′

ГОООЛ ЗА БАЙЕРН! Левандовски бележи от дузпа, извършена срещу Робен!

51′

Най-чистото положение в мача! Робен е намерен на метри от вратата, холандецът прехвърли Навас, но в последния момент Марсело изчисти с глава от голлинията!

50′

Удар на Иско пред наказателното поле, топката минава близо до гредата.

48′

Артуро Видал извършва грубо нарушение, но реферът Касай решава да не му покаже втори жълт картон!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Тони Кроос стреля от удобно позиция извън наказателното поле, но Нойер отново се намесва.

43′

И пак пропуск на Роналдо! Португалецът е изведен отляво в наказателното поле от Марсело, но звездата на Реал стреля крайно неточно.

40′

Жълт картон за Каземиро.

38′

Тони Кроос получава в наказателното поле, но Хумелс с тялото си застава на пътя на топката и отразява силния удар на своя сънародник!

36′

Кристиано Роналдо излезе сам срещу Нойер, но диагоналният му удар отдясно в наказателното поле е отразен! Португалецът можеше да комбинира и с непокрития Карим Бензема!

Снимка 289112

34′

Удар на Тони Кроос от движение в близост до точката на дузпата минава над вратата!

32′

Левандовски се освободи от защитата на домакините, но пасът на Робен към поляка се оказа по-дълъг от необходимото.

28′

Най-добрата възможност от началото на мача! Карвахал центрира остро, Нойер не се намеси убедително, Иско стреля от точката на дузпата, но Боатенг изби топката от голлинията!

26′

Мануел Нойер отразява перфектно удар на Карвахал извън наказателното поле, който летеше в долния ляв ъгъл на вратата!

20′

Байерн продължава да доминира и да владее повече топката от началото на мача, но въпреки това защитата на мадридчани до момента се справя повече от добре.

15′

Остро центриране на Марсело от левия фланг, топката излиза в корнер.

13′

Продължителна атака на германците завършва с удар на Видал пред наказателното поле, който минава над вратата.

11′

Очертава се натиск на "баварците" в първите минути, което е разбираемо, предвид изоставането им в резултата.

9′

Гостите правят първия пропуск в мача! Марсело блокира с тяло удар на Тиаго на метри от вратата, отбитата топка отиде в Робен, който обаче не успя да насочи кълбото в очертанията на вратата!

7′

Кристиано Роналдо стреля от фаул, топката попада в стената.

5′

Видал получава първия жълт картон в мача за нарушение в гръб срещу Иско.

3′

Първи ъглов удар в мача, след като Робен стреля, но топката е избита от защитник на Реал.

1′

23. Данило 32. Кимих

Испанският гранд Реал (Мадрид) приема Байерн (Мюнхен) в реванш от четвъртфиналите на Шампионската лига, след като спечели първия мач с 2:1.

Тимът на Зинедин Зидан изнесе изключително силно второ полувреме на "Алианц Арена" и ако не бяха блестящите намеси на Мануел Нойер, интригата около крайния победител можеше отдавна да е приключила.

Зинедин Зидан се разбра с Флорентино Перес

Зидан се разбра с Перес

Французинът остава дори и при загуба в Ел Класико

Байерн буквално рухна след червения картон на Хавиер Мартинес, но със завръщането на възстановения Роберт Левандовски баварците ще изглеждат по различен начин днес и са убедени, че могат да заличат пасива си. Големият отсъстващ в състава на Реал ще е Гарет Бейл. Уелсецът получи контузия по време на мача в Мюнхен и ще бъде запазен за предстоящото дерби с Барселона. Очаква се неговото място да заеме Иско, който спаси "белия балет" през уикенда с двата си гола във вратата на Спортинг Хихон. Кристиано Роналдо беше познатият лидер на Реал и отбеляза и двете попадения за обрата в Германия. Португалецът е амбициран отново да накаже Мануел Нойер.

Кристиано Роналдо ще съди "Шпигел" за клевета!

Роналдо на война с водеща европейска медия!

Португалецът претендира, че изнесената информация е невярна

Баварците също имат проблеми в дефанзивната линия. Матс Хумелс пътува с тима, но е по-вероятно да остане на пейката. При този вариант Жером Боатенг ще играе в центъра с Давид Алаба, а на мястото на австриеца по левия фланг ще се появи Хуан Бернат. В предни позиции надеждите за минимум два гола във вратата на Кейлор Навас са свързани с Левандовски, Ариен Робен и Франк Рибери. Тиаго Алкантара, Артуро Видал и Чаби Алонсо пък ще са тримата халфове в състава на Карло Анчелоти.

Гарет Бейл уволнил Карло Анчелоти в Реал (Мадрид)!

Анчелоти: Имах два сериозни проблема в Мадрид