Опасно центриране на Моутиньо в наказателното поле, куп играчи на Монако се разминаха с топката.

Центриране на Дирар, топката мина под крака на Киелини, но Фалкао пропусна да играе с кълбото пред вратата на Буфон.

Игуаин е заменен от Куадрадо.

75′

Меле в наказателното поле на гостите, но за пореден път топката излиза в аут.

73′

За домакините става все по-трудно да достигат вратата на Буфон, а Моутиньо опита изстрел от дистанция, който мина далеч от целта.

69′

Жълт картон за Киелини.

66′

Жермен влиза на мястото на Лемар.

65′

Бакайоко е заменен от Моутиньо.

59′

ГОООЛЛЛ ЗА ЮВЕНТУС! Игуаин бележи втория си гол в мача, след като засече центриране на Дани Алвеш пред вратарското поле - 2:0!

Снимка 291817

58′

Жълт картон за Маркизио.

54′

Ювентус пропуска златен шанс за 2:0! Лемар сгреши при изнасяне на топката в собствената си половина, топката попадна в останалия сам по диагонала Маркизио, но ударът на италианеца бе отразен от Субашич!

49′

Нова атака на Монако, при която Лемар изведе Мбапе зад защитата отляво в наказателното поле, но Буфон излезе придвидливо и улови топката пред погледа на нападателя на "монегаските".

46′

Още с първата си атака за второто полувреме Монако можеше са изравни! Бернардо Силва намери Фалкао в наказателното поле, но ударът на колумбиеца по земя бе спасен от Буфон!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме!

Снимка 291812

38′

Фронтален удар на Дибала от фаул е безпроблемно уловен от Субашич.

37′

Жълт картон за Фабиньо.

33′

Остро центриране от фаул, Бакайоко се размина на сантиметри от топката във вратарското поле.

29′

ГООООЛЛЛ ЗА ЮВЕНТУС! Игуаин открива резултата след перфектно проведена контраатака, завършила с майсторски пас с петичка на Дани Алвеш към аржентинеца, който почти фронтално от наказателното поле вкара за 1:0!

Снимка 291810

25′

Центриране от корнер свари защитата на Монако неподготвена, топката попадна в Игуаин, който от близка дистанция около вратарското поле реши да подава вместо да стреля.

20′

Първи жълт картон в мача, получава го Бонучи.

19′

Монако успя да пренесе събитията в половината на италианците, а Мбапе проби добре отдясно, но центрирането му бе пресечено от Джорджо Киелини.

16′

Чудесен рефлекс на Буфон! Остро центриране на Дирар отдясно е засечено от Мбапе в наказателното поле, но стражът на Ювентус успя да избие силния удар на нападателя!

13′

Първа възможност и за Монако! Мбапе бе намерен сам в наказателното поле, останаха съмнения за засада, но ударът с глава на нападателя попадна в ръцете на Буфон.

11′

Първа по-опасна възможност за гол! Пянич намери перфектно Дани Алвеш, който от въздуха центрира към непокрития Игуаин, но аржентинецът не успя да достигне до топката.

9′

Продължителна атака за Ювентус завръшва с удар на Дани Алвеш от малък ъгъл по диагонал, който бе спасен от Субашич. Грандът от Торино изглежда все по-авторитетен на стадион "Луи II".

6′

Разбъркване в наказателното поле на домакините, топката е изчистена далеч от вратата на Субашич.

3′

По-активно начало за гостите, които владеят повече топката в първите минути на двубоя. Стигна се до опит за остро центриране на Дани Алвеш, което не представляваше проблем за вратаря Субашич.

Снимка 291809

1′