90′
Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+6′
Уникално, невероятно, невъзможно! Барселона победи ПСЖ с 6:1 и потроши историята на футбола!

Каталунците отново заслужиха поклон от целия свят!

90+5′

6:1 за Барселона!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Футболна Европа е в шок!!!!!

ГОЛ на Роберто!

90+4′

Жълт картон за Ди Мария.

90+1′

Криховяк влиза в игра, на мястото на Мюние.

90′

ГОЛ на Неймар!

5:1!!!

90′

Последен съдийски сигнал!

89′

ДУЗПА за Барселона за фаул срещу Суарес!

88′

Уникален гол на Неймар от свободен удар!

4:1!!!

84′

Гомеш заменя Ракитич.

76′

Роберто заменя Рафиня.

74′

Орие заменя Дракслер.

67′

Жълт картон за симулация на Луис Суарес.

66′

Маркиньос чисти от голлинията!

Страхотен изстрел на Туран, но гол няма!

65′

Туран заменя Иниеста.

64′

Тер Щеген спасява шут на Кавани!

ПСЖ можеше да реши всичко в сблъсъка!

62′

ГОООООООООООООООООООООЛ!

Кавани бележи за 3:1!

Мощно воле от въздуха за Единсон и предимството на ПСЖ в общия резултат е вече повече от солидно.

61′

Жълт картон за Ракитич.

60′

Две поредни разбърквания в полето на Тер Щеген.

Нищо не последва след тях, нито пък от корнера след това.

55′

Ди Мария заменя Моура.

52′

ГРЕДА за ПСЖ!

Кавани стреля от движение, но намира левия страничен стълб на вратата, пазена от Тер Щеген.

50′

ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

Лионел Меси прави резултата 3:0!

48′

ДУЗПА за Барселона!

Матюиди пада на тревата и с главата си препъва Неймар.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме премина при тотална доминация на домакините.

Те не спряха и за минута да атакуват съперника си, като в края на тази част статистиката бе показателна - 64% притежание на топката, от страна на каталунците.

За доста продължителни периоди от време гостите не просто бяха в своята половина, а в наказателното си поле.

Опитите им да организират каквито и да било контраатаки срещаха мощта на Барса още в средата на терена, след което бе налична нова акция за "блаугранас", и нова, и нова.

Още в третата минута резултатът беше открит, след като разбъркване в полето на Трап завърши с точен изстрел на Луис Суарес.

Само една атака по-късно предимството на тима можеше да бъде удвоено, но шут на Неймар не намери очертанията на вратата на съперника.

Суарес, Ракитич и Иниеста последвателно можеха да поразят целта, но спортният шанс не беше на тяхна страна.

Малко преди почивката логичното се случи и Барселона поведе с 2:0.

Нова вихрена атака на отбора завърши с технично отиграване на Иниеста, което явно заблуди Курзауа, пратил топката с инстинктивно движение в собствената си врата.

Триминутното продължение на първото полувреме по всяка вероятност се стори поне тройно на състезателите на ПСЖ, които имаха доста работа, предимно в защитната си линия.

45′

Почивка.

42′

Жълт картон за Кавани.

40′

2:0 за Барселона!!!

Нова груба грешка в защитата на ПСЖ и автогол на Курзауа!

Шансовете на каталунците се увеличават!

36′

Официално предупреждение за Серхио Бускетс.

35′

Суарес навлиза в пеналта на съперника и решава да стреля, вместо да комбинира с някой от съотборниците си.

Трап лови.

30′

Мощен изстрел на Иниеста.

Топката минава над целта.

23′

Жълт картон за Жерар Пике.

Грубо влизане на защитника на Барса в краката на Кавани.

Снимка 282383

17′

Уникален шут по диагонала на Неймар!

Топката нямаше как да бъде спасена от Трап, но минава на сантиметри от сглобката на вратата му.

Късмет за ПСЖ.

15′

ПСЖ се опитва бързо да лиши сблъсъка от по-нататъшна интрига.

Акциите на тима в половината на съперника обаче единствено откриват нови и нови пространства в халфовата линия и защитата на състава.

14′

Официално предупреждение и за Дракслер.

Фаул за Барса, в близост до наказателното поле на съперника.

Снимка 282380

11′

Игра с ръка на Масчерано в наказателното поле.

Реферът преценява, че действието на състезателя на каталунците не е умишлено.

8′

Напрежението в мача е налично от самото начало на двубоя.

Футболистите на ПСЖ определено изглеждат притеснени от случващото се на терена

5′

Първи жълт картон в мача.

Получава го Блез Матюиди.

Снимка 282377

3′

1:0 за Барселона!

Луис Суарес дава предимство на каталунците след само 3 минути игра!

Разбъркване в полето на Трап завърши с попадение на уругвайския голаджия. Повторенията показват, че няма никакви съмнения в истинността на гола за домакините!

Шоуто ще бъде истинско!

Снимка 282378

2′

Претъпкан "Камп Ноу", въпреки гръмкото 0:4 в първия мач!

Истинска мечта за всеки отбор в европейски и световен мащаб...

1′

Гомеш Бен Арфа

Барселона приема Пари Сен Жермен в реванш от осминафиналите на Шампионската лига.

Двубоят на стадион "Камп Ноу" стартира в 21:45 часа.

Барселона ще се нуждае от истинско чудо и нов рекорд за историята, за да превъзмогне загубата с 0:4 в първия мач в Париж и да се класира за четвъртфиналите на турнира.

Нито един отбор в европейските клубни турнири не е продължават напред след толкова тежка загуба, но в Барселона имат самочувствието, че могат да се справят.

"В последните седмици се убедих, че имаме сили да се справим. Ако отбор успее да ни вкара четири гола, тогава ние можем да им вкараме 6. Резултатът от първия мач е много тежък за подобен сблъсък, но това беше само полувремето. За 95 минути могат да се случат много неща. Надявам се всички те да бъдат позитивни за нас", заяви треньорът на Барселона - Луис Енрике.

Луис Енрике: Ще вкараме 6 гола на ПСЖ!

"Ние сме Барселона, дузпи не тренираме никога"

ПСЖ обаче е в серия от 16 поредни мача без загуба, като спечели 14 от тях. Парижани не са допускали 4 гола в нито един двубой този сезон, но въпреки това в тима са наясно, че трябва да забравят за първия мач.

"Това е минало, сега гледаме към реванша. В Париж показахме невероятна концентрация от първата минута. Това се иска от отбора, за да победиш отбор като Барселона. Знаем, че те ще бъдат много мотивирани и феновете ще бъдат зад тях, но ние сме готови", заяви голмайсторът на французите Единсон Кавани.

Домакините ще бъдат в най-добрия си състав, като единствените контузени са Алейш Видал и Жереми Матийо.

Очаква се каталунците да излязат отново в система 3:4:3, която донесе много добри резултати на тима в последните мачове.

Проблемите при ПСЖ са по-сериозни, като е много вероятно Тиаго Мота и един от героите в първия мач Анхел Ди Мария да пропуснат двубоя.

Адриен Рабио също е под въпрос, след като се възстановява от грип.

Трима от ПСЖ под въпрос за реванша с Барселона

Трима от ПСЖ под въпрос за реванша с Барса

Ди Мария може и да не вземе участие в срещата

ПСЖ няма победа в Барселона, но никога не е допускал 4 гола

Французите веднъж са елиминирали съперника си

Последното отпадане на Барселона на 1/8-финал в Шампионската лига е от преди 10 години