Два невероятни англо-италиански сблъсъка ще има на 1/8-финалите в Шампионската лига. Жребият срещна Интер и Жозе Моуриньо с бившия клуб на португалеца Челси. Димитър Бербатов и Манчестър Юнайте д също нямаха късмет и ще трябва да премерят сили със седемкратния носител на трофея Милан.
Фортуна отреди сравнително лесен съперник на актуалния шампион Барселона. Каталунците се изправят срещу изпадналия в жестока криза немски Щутгарт.
Реал (Мадрид) пък ще има трудната задача срещу Лион, а Арсенал среща коравия португалски шампион Порто. Като много любопитен се очертава и сблъсъкът между баварския гранд Байерн и отлично представящия се до този момент тим на Фиорентина.
Първите мачове ще се играят на 16 и 24 февруари, а реваншите - на 9 и 17 март догодина.
Ето и всички 1/8-финали:
Щутгарт - Барселона
Олимпиакос - Бордо
Интер - Челси
Байерн - Фиорентина
ЦСКА (Москва) - Севиля
Лион - Реал (Мадрид)
Порто - Арсенал
Милан - Манчестър Юнайтед
Phoenix
на 18.12.2009 в 13:21:30 #140Монико, до ония ден не говореше нормално, сега когато си унизен и залят с фекалии, разбира се че ще говорим нормално! Моника(Минка Свирчока), разбита, наритана, унизена, изчукана, изнасилена, залята с урина и фекалии!
Монико, забранявам ти да говориш, преди да си излапала пишките на половината форум минимум!!!! 
Йо-хо-хо
на 18.12.2009 в 13:20:00 #139Phoenix - гледам си набрал височина от снощи , ама я кажи с/у тия дето ще играят 1/16 финали в ЛЕ - колко точки ... мани точките , КОЛКО ГОЛА ИМАТЕ тая година

веселяк
на 18.12.2009 в 13:19:39 #138Свалиха Левски от самолета - сините чакат на летището в Рим | 15:17 Свалиха Левски от самолета - сините чакат на летището в Рим Технически проблем бави полета на Левски вече с над един час. Самолетът с делегацията на сините трябваше да излети в 14.00 часа българско време, но до 15.05 часа все още не бе потеглил за София. Чакането на летището изнерви сините, които вече се разходиха до самолета, но впеследствие бяха върнато обратно в сградата на летището. ============================== ГОВЕДАТА СА ХИПЕР МЕГА ЕВРОИДИОТИ....

FUCKS апарат
на 18.12.2009 в 13:18:58 #137А пък тези - "Байрям" - " Фиокрантина" Тея пък как се паднаха ?! Явно слабаците се надушват взаимно . По-добре да дават Берое и Калиакра И оня селянин от Михайловград пак ще ми се лигави тука
Phoenix
на 18.12.2009 в 13:17:00 #136Аре да идват камионите на Титан и да товарят на килограм всичко от Кочин Парк.. Бутай! Закривай!
Йо-хо-хо
на 18.12.2009 в 13:13:11 #135MonKaTa - 15 -тите
MonKaTa
на 18.12.2009 в 13:11:03 #134Феникс Вие все още сте си жалки
Ако за теб да победиш резервните играчи на 13тия отбор в серия А ,който е изгубил всякакви шансове да се класира напред е някакъв вид успех или престиж окей
На коледа стават чудеса и на вас ви се случи чудо
След толкова много болежки беше време и вие да се усмихнете малко ,но за жалост има и такива псевдо разбирачи като теб ,които тровят настроението въпреки успеха на левски айде със здраве
FUCKS апарат
на 18.12.2009 в 13:10:04 #133Интер - Челси не ща да гледам, щот ми се доспива Обаче, ако е дежурен Спасов или Треската , ще трябва да се бутна при трети отряд
Hipo
на 18.12.2009 в 13:06:01 #132Ливърпул не участва от благородни цели - нека и другите отборчета имат шанс за титлата!
MonKaTa
на 18.12.2009 в 13:05:17 #131Phoenix Толкова голям идиот си ,че не можеш да се зарадваш на успеха на любимия ти отбор без да се се държиш като плебеи с останалите хора във форума
Phoenix
на 18.12.2009 в 13:04:42 #130Моника, чакам отговор отрепко!
Ниско платена курво, докога ще ни излагате в Европа, докога?

skefko
на 18.12.2009 в 13:03:51 #129Ей говеда смотани,кой би действащия европейски клубен шампион на Европа на "Анфийлд" ?А?Сещате ли се животни кухи?
Phoenix
на 18.12.2009 в 13:02:58 #128204. Rummenigge | 18.12.2009 15:00 Финикс, на умряло прасе нож не се вади.

Йо-хо-хо
на 18.12.2009 в 13:00:34 #127А къде го Лацио ???

MonKaTa
на 18.12.2009 в 13:00:26 #126Phoenix
Ти да не си доволен от това как игра левскиту тая година е европа 
Phoenix
на 18.12.2009 в 13:00:05 #125ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ с 3 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ТОЧКИ ОТ ВМИРИСАНИЯ КОМУНИСТИЧЕСКИ ТРУП!
Чорбари, не ви ли е срам да сте ПОСЛЕДНИ ВЕЧНО ПОСЛЕДНИ, ВИНАГИ ЗАД ЛЕВСКИ.
Направо умирам от кеф, като се замисля, как чорбарите се молиха на турския бог да са преди нас поне веднъж............... и тъкмо да стане БУУУУУУУУМ ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ ГИ ЗАДМИНА С ТРОЙНО ПОВЕЧЕ ТОЧКИ!!!

Phoenix
на 18.12.2009 в 12:57:25 #124Чорбарите обаче пишат история, след КОЙ СЕГА НОМЕР 5? СЕГА ВЕЧЕ КОЙ СЕГА НОМЕР 48! Догодина ги очаквайте последни в 4-ти квалификационен кръг!

Йо-хо-хо
на 18.12.2009 в 12:57:10 #123веселяк | 18.12.2009 14:40 1/16 финални двойки: 1) Рубин - Апоел (Тел Авив) 2) Атлетик (Б) - Андерлехт 3) Копенхаген - Олимпик (М) 4) Панатинайкос - Рома 5) Атлетико (М) - Галатасарай 6) Аякс - Ювентус 7) Брюж - Валенсия Фулъм - Шахтьор 9) Ливърпул - Унирея 10) Хамбургер - ПСВ Айндховен 11) Виляреал - Волфсбург 12) Стандарт - Залцбург 13) Твенте - Вердер 14) Лил - Фенербахче 15) Евертън - Спортинг 16) Херта - Бенфика ======== Веселяк , сред тия отбори са и тези отбори дето имаме ТОЧКА и ДВА гола ... а лефскиту колко има

Phoenix
на 18.12.2009 в 12:55:33 #1226kembal
Аре бе прасоци, искам отговор!!!! ДОКОГА ЩЕ НИ ИЗЛАГАТЕ В ЕВРОПА!!!!
6kembal
на 18.12.2009 в 12:54:30 #121ква ШЛ бе, при положение , че цецка влиза в 50-ата на ЛЕ, директно на 48 място....това е новината на деня
