Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: 69983
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Севиля елиминира Манчестър Юнайтед от Шампионската лига!

Шок и ужас за Юнайтед! Севиля изхвърли "червените дяволи" от Шампионската лига!

Селекцията на Монтела стори неочакваното - безценен триумф с 2:1 насред "Олд Трафорд"

90+3′

Официално предупреждение и за Маркъс Рашфорд.

90+1′

БЕН ЙЕДЕР!!! Устремени в безметежни атаки, "червените дяволи" можеха да бъдат наказани и с трети гол от Висам Бен Йедер. Стрелецът остана абсолютно сам срещу Давид Де Хеа в 91-ата минута, но безумно защо стреля право в краката на испанския вратар.

Снимка 345216

88′

Жълт картон за Пабло Сарабия.

88′

Последна смяна в лагера на Севиля - напуска Франко Васкес. Вместо него се появява Йоханес Гайс.

87′

Официално предупреждение за Хоакин Кореа.

86′

Винченцо Монтела осъществява дефанзивна смяна. В игра ще видим Гуидо Пизаро вместо Франко Васкес.

Снимка 345202

83′

ГООООЛ ЗА МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД!! ЛУКАКУ!! 1:2!! Въпреки всичко, домакините не се отказаха от своята мечта. Макар и след няколко сериозни пропуска, селекцията на Жозе Моуриньо намери път към вратата на Севиля в 83-ата минута. Маркъс Рашфорд центрира от корнер. Неманя Матич хитро остави топката за Ромелу Лукаку, който с акробатичен шут без малко не скъса мрежата на Серхио Рико.

78′

Жълт картон за Висам Бен Йедер, който свали фланелката си от радост.

77′

ГООООЛ ЗА СЕВИЛЯ!!! 0:2!! ВИСАМ БЕН ЙЕДЕР!! И докато всички на "Олд Трафорд" очакваха героичен подвиг от техните любимци, втори голям шок сполетя селекцията на Юнайтед в 77-ата минута. И отново в ролята на техен палач влезе Висам Бен Йедер! Бившият играч на Тулуза бе забравен на далечната греда от Ашли Йънг. Топката стигна до него след подаване с глава от Кореа, а при последвалият удар на деветката Де Хеа направи всичко възможно, за да спаси, но в крайна сметка коженото кълбо тупна зад голлинията.

76′

Хуан Мата влиза на мястото на Антонио Валенсия.

75′

Жозе Моуриньо не губи времето си и моментално предприема две смени. Първата от тях е Антони Марсиал за Джеси Лингард.

Снимка 345206

74′

ГОООЛ ЗА СЕВИЛЯ!!! 0:1!! ВИСАМ БЕН ЙЕДЕР!!! Шок и ужас сполетя Манчестър Юнайтед в 74-ата минута. Бездействието на английския гранд бе наказано с гол на Висам Бен Йедер в 74-ата минута. Появилият само 180-секунди по-рано французин се възползва от отличен пас на Пабло Сарабия. Последва финт с тяло срещу Ерик Байли и с кинжален удар не остави никакъв шанс на Давид Де Хеа.

71′

Рокада и в лагера на Севиля - Висам Бен Йедер ще замени разочаровалия Луис Муриел.

70′

Появилият се като резерва Пол Погба опита да разчупи статуквото с удар от далечна дистанция в 70-ата минута. Опитът му обаче се увенча без успех.

60′

Първа промяна в мача. В игра се появява Пол Погба, а терена напуска Маруан Фелайни.

56′

АЛЕКСИС!! По подобие на първото полувреме, Клеман Ленгле отново се оказа последна преграда за головия стремеж на Юнайтед. Този път французинът застана пред топката след опит за голов изстрел на Алексис Санчес.

51′

ЛИНГАРД!!! Подновяването на играта донесе нова голова възможност за домакините. Лингард получи подаване от Лукаку. Макар и трудно да осъществи контрол над топката, английският национал майсторски се завъртя и отправи своя удар към далечния ъгъл. Непробиваем отново обаче беше добре позиционираният Серхио Рико.

Снимка 345218

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Снимка 345222

Източник: EPA/БГНЕС

45′

ПОЧИВКА!

40′

Активизация в редиците на Юнайтед към края на полувремето. Атмосферата се нажежи до максималната си точка, след като два последователни изстрела на Фелайни и Валенсия, срещнаха телата на метналите се пред топката бранители на Севиля.

Снимка 345208

37′

ФЕЛАЙНИ! Любимецът на "червените" фенове - Маруан Фелайни беше на път да се разпише в 37-ата минута на двубоя. Белгийският национал пребори с тяло Евер Банега. Последва негово двойно подаване с Алексис Санчес, а последвалият му удар бе спасен по страхотен начин от стража на гостите.

35′

Продължително разиграване на Юнайтед завърши с безцелно центриране на Алексис Санчес, което попадна в ръцете на Серхио Рико.

26′

"Театърът на мечтите" можеше да замлъкне в 26-ата минута, след като поредна атака на Севиля завърши с качествен удар. Пабло Сарабия осъществи пробив през центъра, след което пусна за Луис Муриел. Националът на Колумбия насочи коженото кълбо на сантиметри от далечния ъгъл на вратата.

21′

Спокойни мигове на "Олд Трафорд", през които няма много опасности пред двете врати.

Снимка 345205

13′

Силните мигове за селекцията на Енцо Монтела продължиха и в 13-ата минута, когато Ерик Байли допусна досадна грешка при изнасянето на топката. От това пробва да се възползва Луис Муриел, който разочарова всички симпатизиращи на "рохикобланкос" с безличен шут.

9′

КОРЕА! Гостите от Андалусия напомниха за себе си малко по-късно. Евер Банега центрира от корнер на първа греда. Хоакин Кореа изпревари персоналния си пазач Неманя Матич и отправи много коварен удар  с глава, преминал малко над горната греда на Де Хеа.

Снимка 345210

7′

Първи жълт картон в мача. Получава го Евер Банега за грубо нарушение срещу Алексис Санчес.

5′

ЛУКАКУ! Севиля се размина със сигурен гол в 5-ата минута. Центриране на Лингард намери на точното място Лукаку, който "натисна спусъка" и отправи коженото кълбо към вратата на испанците. В точния момент обаче крак протегна бранителят Ленгле, спасил своите от възможно най-лошия развой на събитията.

Снимка 345204

2′

"Червените дяволи" започнаха двубоя с опасна атака още в първата минута. Ромелу Лукаку демонстрира физическата си мощ, след като не позволи на Симон Кяер да му отнеме топката. Последва двойно подаване между белгиеца и Лингард, което обаче завърши с неточен изстрел на нападателя в аут.

1′

НАЧАЛО НА СРЕЩАТА!

Снимка 345203

1′

Главен съдия на срещата е Дани Макелие от Холандия, с помощници Марио Дикс и Хесел Щегстра. Допълнителни асистент арбитри са Кевин Блом и Кампиус Йохе. Четвърти рефер е Ян де Врайс.