Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: Мачът се играе без публика
90+3′

Край на мача - 2:1.

90′

ГОООЛ! ФОДЪН!

Младокът е герой за Сити и Пеп Гуардиола! Изглежда "гражданите" все пак ще измъкнат победата.

84′

ГОООООЛ! РОЙС ИЗРАВНЯВА!

Марко беше изведен очи в очи с Едерсон след перфектна комбинация между него между Белингам и Халанд.

81′

Дилейни сменя Дахуд.

81′

Мюние влиза на мястото на Мори Бауса.

76′

Миг гениалност от Де Бройне, който премина като на парад защитата на гостите. Ударът му обаче премина встрани от вратата.

65′

Хиц спаси отбора си след изстрел на Фоден от близка дистанция. "Гражданите" можеха да решат всичко с блестяща скоростна атака.

63′

Рейна ще доигра срещата на мястото на Науф.

59′

Габриел Жезус сменя Силва.

48′

Опасност пред вратата на домакините. Едерсон спасява шут на Халанд.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

Снимка 525984

39′

Белингам също е официално предупреден.

32′

Съдията е категоричен - дузпа няма. Хатеган отменя решението си!

30′

Дузпа! Отново Джан е грешникът. Съдията дава наказателен удар в полза на домакините. Шанс за удвояване на преднината!

Все пак ситуацията ще бъде разгледана със системата ВАР.

30′

Жълт картон за Джан.

19′

ГОООООООООООЛ!!! Манчестър Сити повежда!

Домакините откриват резултата чрез познатата комбинация Марез - Де Бройне. Скоростно нападение след грешка на Емре Джан.

15′

В първия четвърт час игра Сити владее повече топката, но без да създаде опасност пред вратата на гостите.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

11 Зинченко 27 Тигес

Манчестър Сити приема Борусия (Дортмунд) в първи мач от четвъртфиналите на Шампионска лига. Битката на "Етихад" започва в 22:00 часа.

Отборът на Пеп Гуардиола лесно преодоля Борусия (Мьонхенгладбах), за да продължи напред до най-добрите осем, докато Дортмунд положи усилия в битката си със Севиля, за да се класира за тази фаза.

Мениджърът на "гражданите" Пеп Гуардиола омаловажи шансовете на Ман Сити да си осигури четири трофея този сезон, но към днешна дата целта изглежда съвсем постижима.

Във Висшата лига, Сити докосва трофея, а за Купа на лигата и ФА Къп, също шансовете са доста добри. В битката си за Шампионска лига, "гражданите" имат още предизвикателства, които трябва да преодолеят.

Ривалдо: Манчестър Сити е моят фаворит в Шампионската лига

"Слагам малко по-назад Байерн, ПСЖ и Реал"

Днешният опонент на английския тим е твърде непредвидим. Голямото предимство за Борусия е супер звездата Ерлинг Халанд.

Снимка 519133

Нападателят ще се изправи днес срещу един от кандидатите за подписа си. Халанд е спряган за заместник на напускащия Серхио Агуеро.

Младата звезда вече счупи рекорда за най-краткото време, в което футболист е постигнал 20 гола в Шампионската лига. Дали ще го направи и днес, предстои да разберем.