Лил завърза сериозно интригата за второто място в група "В"! Френският шампион се върна в битката за следващата фаза, след като в предпоследния кръг на първата част от турнира надиграха с 2:0 ЦСКА в Москва. Така, с успеха отборът събра 5 точки и има реален шанс при въртележна да се окаже на второто място.

Гостите откриха резултата в самото началото на втората част. Нещастието да си отбележи автогол имаше Василий Березуцкий, който в опита си да избие топката от Сова, я вкара в собствената си врата.

След час игра Муса Сов удвои. Азар намери Джо Коул в наказателното, който финтира Габулов и стреля в гредата. Топката попадна в Сов, за когото не бе трудно да удвои.

До края домакините се постараха да коригират случилото се, но не успяха, а и поеха рискове, от които Лил не успя да се възползва.

В другия мач от групата Интер завърши наравно 1:1 при гостуването си на Трабзонспор. С точката италианците прескочиха групата въпреки трагичния старт в Шампионската лига. "Нерадзурите" откриха резултата в 18-ата благодарение на Алварес. Хамит Алтънтоп обаче изравни резултата 23-ата, а до края нови попадения не паднаха. Интер е с 10 т. на върха, докато Трабзонспор се завърна на второто място с 6. Лил и ЦСКА (М) имат по 5 и в последния кръг ще стане ясно кой ще играе още на осминафинал, кой ще се класира за Лига Европа и кой ще гледа турнирите пред телевизорите.

Трабзонспор - Интер - 1:1
0:1 Алварес 18, 1:1 Алтънтоп 23