Интер победи като гост Виктория в Пилзен, за да запише първия си успех в Шампионската лига за сезона (2:0).

В другия ранен мач, Спортинг отбеляза два гола в добавеното време, за да шокира Тотнъм в Лисабон (2:0).

Интер не се затрудни да спечели, тъй като Един Джеко поведе след само 20 минути игра и улесни поставената в дефанзивен план Виктория Пилзен, която нямаше удар към вратата през първото полувреме. След час домакинът остана с десет души и така задачата на "неразурите" стана още по-лесна.

Дензъл Дъмфрис след контраатака и асистенция на Джеко в 70-ата минута удвои преднината и осигури победата в момент, когато Пилзен се отвори и започна да атакува, за да се върне в мача.

Интер няма право на грешка срещу Виктория (Пилзен)

Срещата на стадион "Доосан Арена" е от 19:45 часа

В другия мач, "шпорите" отстъпиха след като Паулиньо преодоля Уго Лорис с гол в 91-ата минута с прекрасен удар с глава от корнер, а Артур Гомес подпечата победата в 93-ата за първи път за титулярите на лисабонския тим.