90+3′
Турнир: Шампионска лига Стадион: "Джузепе Меаца", гр. Милано, Италия Зрители: 78 000
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

Интер - Байерн (Мюнхен) 0:2 в Шампионската лига

Байерн удари Интер на "Сан Сиро" и записа важен успех в "групата на смъртта"

Вижте подробности

80′

След гола сякаш "нерадзурите" загубиха своята увереност и все по-рядко поглеждат към вратата на съперника. Байерн контролира нещата на стадион "Сан Сиро" и по всичко изглежда, че ще си тръгне с трите точки.

66′

0:2! АВТОГОЛ на Д'Амброзио! В тази минута Байерн спря устрема на домакините за изравнително попадение. Баварците организираха многоходова атака, която изведе Сане на добра позиция. Авторът на първото попадение опита центриране, топката се удари в Онана и заблуди Д'Амброзио, който се озова на нейния път и я прати в собствената си врата!

65′

Греда за Байерн! Кимих опита центриране в наказателното поле, топката рикошира в главата на Бастони и се насочи към вратата, Онана изпусна топката и тя се отби от гредата, но се върна в ръцете му.

50′

Джеко достигна до отбита топка пред вратата и нанесе удар по земя, но не успя да надиграе Нойер. Силни минути за домакините.

49′

В първите минути на втората част Интер демонстрира, че няма да се даде без бой на своя съперник. Домакините застрашиха на няколко пъти вратата на Нойер, а при едно от положенията Д'Амброзио получи добра възможност да шутира към вратата, но топката премина над гредата.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Симоне Индзаги изглежда умислен и притеснен. Треньорът на Интер ще трябва да промени нещо в играта на своя отбор, ако иска да спечели нещо срещу германския хегемон.

Снимка 586630

41′

Жълт картон за Де Лихт, който влезе много остро в краката на Брозович.

28′
Снимка 586628

25′

ГООООЛ! Лирой Сане! 0:1! Натискът на баварците даде резултат малко след като измина 1/4 от двубоя. Кимих блесна със страхотно дълго подаване към Сане, който се откъсна зад защитата на "нерадзурите", финтира вратаря и прати топката в мрежата!

23′

Само в рамките на 1 минута Томас Мюлер на два пъти изпробва рефлекса на Онана, а вратарят за пореден път отговори подобаващо и опази мрежата си.

20′

Кимих получи много свободно пространство около себе си и изстреля страхотен нисък удар от далечно разстояние, право към средата на вратата. Дебютиращият страж на Интер обаче не бе особено затруднен. Атаките и опасните положения валят едно след друго!

Снимка 586627

17′

Интер организира нова добра атака, която започна от Джеко. Босненецът подаде на Дензъл Дъмфрис, който пусна пас по земя на Д'Амброзио, но изстрелът на италианеца бе в обсега на Мануел Нойер.

9′

Мюлер! Германският национал получи топката около точката за изпълнение на дузпа и стреля мигновено, но Онана внимаваше!

6′

Двата тима ни предлагат доста високо темпо в първите минути на мача. В тази 6-та минута отбраната на Байерн "заспа" и изпусна Лаутаро Матринес, който се измъкна отдясно и нанесе мощен шут, но топката премина покрай гредата!

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Френският рефер Клеман Тюрпен наду свирката за първия съдийски сигнал в един от най-вълнуващите мачове в Шампионската лига тази вечер!

1 Ханданович С. 35 Шенк Й.

Отборите на Интер и Байерн (Мюнхен) се изправят един срещу друг в мач от група С на Шампионската лига. Германците са определяни за фаворит, но италианските им опоненти са готови да им дадат максимален отпор.

Нагелсман е доволен от конкуренцията в състава на Байерн

"Това е важно за всеки клуб"

Лятото в редиците на гостите беше доста динамично. Баварците продадоха голямата си звезда Роберт Левандовски, но бързо компенсираха липсата му със Садио Мане от Ливърпул. Отбраната пък бе подсилена с Матайс Де Лихт. Селекцията на Юлиан Нагелсман стартира ударно Бундеслигата, но в последните си две срещи стигна само до равенства срещу Унион (Берлин) и Борусия (Мьонхенгладбах).

Интер не може да се похвали с кой знае каква моментна форма. "Нерадзурите" влизат в двубоя в минорно настроение, след като през уикенда загубиха голямото дерби с Милан. Малко преди това вицешампионите бяха ударени лошо и от Лацио. Всичко това отприщи вълна от критики по адрес на наставника Симоне Индзаги, който и тази вечер няма да може да разчита на белгийската звезда Ромелу Лукаку. Нападателят продължава да лекува контузия, което би дало шанс да попадне сред титулярите на опитния босненец Един Джеко.

Двата колоса имат стари сметки за уреждане, защото "нерадзурите" надвиха баварците във финала на турнира през 2010 година.

Главен съдия на срещата е французинът Клеман Тюрпен.

Милан победи Интер с 3:2 в Серия А