Милано е "червено-черен", след като Милан спечели градското дерби срещу Интер с 3:2 в 4-ия кръг на Серия А.

В невероятно вълнуващ мач Рафаел Леао блесна, показвайки, че е един от най-големите таланти в световния футбол. Марчело Брозович даде преднина на Интер с 0:1 в 21-ата минута. Радостта на "нерадзурите" обаче продължи само седем минути, след като Леао отбеляза за 1:1 след асистенция на Сандро Тонали.

Фиорентина и Ювентус направиха 1:1 в Серия А

Ювентус избегна загуба във Флоренция

Душан Влахович не игра

"Росонерите" доминираха до края на първото полувреме, но не удариха за обрат. Те успяха в това в 54-ата минута, когато Оливие Жиру се разписа след асистенция на Леао.

Само шест минути по-късно младият португалец подпечата съдбата на Интер с феноменален самостоятелен гол за аванс от 3:1.

Това не беше краят на всичко, тъй като Интер направи 3:2 в 67-ата минута чрез Един Джеко, който оформи крайния резултат.