В осминафинал-реванш от Шампионската лига Реал (Мадрид) загуби с 1:2 от италианския Рома и с общ резултат 2:4 отпадна от надпреварата.
Попаденията паднаха през втората част на срещата. За гостите се разписаха Тадей и Вучинич, а за Реал (Мадрид) надеждите успя да върне Раул. За съжаление на привържениците на домакините това не беше достатъчно.
В началото на срещата домакините се опитаха да наложат лек натиск към вратата на Рома, но той не даде резултат. В 6-ата минута гостите пропуснаха възможност да реализират, след като при центриране от корнер Акуилани не уцели добре топката.
Малко по-късно Тоти опита опасен удар, но не сполучи. Първото сериозно положение пред вратата на Рома бе в 17-ата минута, когато след пряк свободен удар изпълнен от Баптища бе избит със сетни сили от Дони.
В следващата атака Акуилани стреля от 20 метра, но параболичният му удар срещна страничната греда на Касияс, при повторния опит стражът на Реал (Мадрид) изби в корнер нов удар на полузащитника.
До края на полувремето пропуски направиха Баптища от Реал (Мадрид) и Акуилани от Рома.
През втората част играта бе равностойна, но първата опасност сътвори Жулио Баптища в 48-ата минута, след като нацели гредата с красив шут от пряк свободен удар. След десет минути Диара стреля опасно, но Дони успя да спаси.
В 66-ата минута малко след като се появи на терена Вучинич нацели гредата зад Касияс. Черногорецът с плътен шут удари напречната греда.
Глупаво нарушение на Пепе остави футболистите на Реал в намален състав. Бранителят фаулира Вучинич на границата на наказателното поле. Последва втори жълт картон за футболиста и той напусна терена.
Така дойде 73-ата минута, когато Родриго Тадей откри резултата, след като получи кълбото отдясно, надскочи бранител и откри. Все пак след две минути Раул възстанови равенството, след като останаха съмнения за засада, страничният рефер не маркира такава и нападателят изравни.
Последва натиск на Реал (Мадрид), но гол не падаше. Оголили защитния си вал домакините допуснаха нов гол. Вучинич вкара втори гол във вратата на Касияс, след като с глава промуши кълбото във мрежата на домакините и прати Рома на четвъртфинал.
РЕАЛ МАДРИД - РОМА 1:2 (в първия мач 1:2)
0:1 Тадей 73, 1:1 Раул 75, 1:2 Вучинич 90
РЕАЛ (МАДРИД) : Касияс, Мичел Салгадо (65-Торес), Пепе, Канаваро, Хайнце, Диара (61-Дренте), Гаго, Гути, Баптища, Раул, Робиньо
РОМА: Дони, Сисиньо, Жуан, Мексес, Тонето, Акилани, Де Роси, Перота (76 - Пизаро), Мансини (65-Вучинич), Тоти, Тадей
Мадрид, "Сантяго Бернабеу"
Съдия: Кирос Васарас (Гърция)
Жълти Картони: Хайнце, Пепе, Робиньо, Гути (Реал) ; Тадей, Де Роси, Перота, Сисиньо, Тонето, Акуилани (Рома)
Червен картон: Пепе (Реал)
РецидивистЪт
на 05.03.2008 в 23:07:53 #404kanar@@@@@, при това двата хикса на Челси срещу нас с нищо не показаха, че заслужаваха хиксовете...И в двата мача си ги надиграхме...

Saso
на 05.03.2008 в 23:07:51 #403Ей го Космичния беееее!!!
РецидивистЪт
на 05.03.2008 в 23:06:51 #402Soul fly, ОНОВА МИНАлогодишното ви срещу Ман Ю беше просто лош късмет...Абсолютно всички удари във вратата им ставаха голове...Има ги и тези моменти понякога...Не че бяхте слаби, просто те имаха доста голям късмет всеки удар да им влизаше...Успех нататък, докато не се срещнем...
kanar@@@@@
на 05.03.2008 в 23:06:31 #401щайнере, евреина тренер на Челси е жив ташак, палячо като Шустер. Имат играчи, ама с тоя тренер виж, че не са зели 1 мач от големите в Англия.. 2 хикса с Пуул и 2 загуби от А-нал и Юнайтед...
steiner
на 05.03.2008 в 23:06:12 #400каква хала бе Гала

Soul fly
на 05.03.2008 в 23:05:37 #399РецидивистЪт Само да уточня, че в мача ви с Интер ще държа за тях, казвам си го, не съм лъжец или лицемер,затова да е ясно
galaktiko
на 05.03.2008 в 23:05:21 #398p3pino, от вас ли да се крия бе виртуалните мишоци, аф аф... колко жалко е да си чорбар! поздрави на всички сини и мадридистас, ХАЛА МАДРИД!
Saso
на 05.03.2008 в 23:05:02 #397А леле, а фенерите ако се срещнат с англета?!
kanar@@@@@
на 05.03.2008 в 23:04:07 #396РецидивистЪт, пестелив мач се получи.. Все пак Юнайтед контролираше положението през целия мач. Точно 1 опасна атака имаха Лион -гредата на Кейта...Пък и има ги и такива мачове, то ако ни вървеше играта всеки мач както с Рома или А-нал(редовните 4-0,4-2,6-1,6-2).. Нямаше да е интересно
РецидивистЪт
на 05.03.2008 в 23:03:35 #395Frankiee, аз по принцип гледам без надувки да я карам, докато всичко не свърши, 'щото к'во ли не съм видял в тая игра...Да не се развихри само Босненската Камила...
Иначе мисля, че не би трябвало да имаме проблеми там...Трябва да търсиме голче с Торес напред и да решим нещата от по-рано...А Торес в момента маже, маже... 
steiner
на 05.03.2008 в 23:03:14 #394steiner ,кво му е скритото.Челси взема купата тоя сезон Искам да кажа ,че никой не говори за тях.Само Арсенал ,манчо и барса се споменават.да не говорим за калитарите от ливърпул.Челси може да ги тресне всичките без проблеми.
Въпреки ,че не съм им фен

ManU Fenka
на 05.03.2008 в 23:03:07 #393РецидивистЪт е очаквах да ни е трудно но все пак е важна победата
и аз днеска като гледах репортажите по тв-то ми изглеждаше доста по скучен 
Soul fly
на 05.03.2008 в 23:02:57 #392РецидивистЪт Благодаря ти Рецидивист такъв
Може да се срещнем по-нататък.Надявам се че и да отпаднем, никога няма да се повтори кошмара от миналия сезон.Заличен е.Не искам да се дразня или ебавам с феновете на Реал, но искам да кажа, че много високомерно и дори обидно се държаха голямата част от феновете им, затова сега хак да им е.Също и Шустер който след първия мач се чудеше за какво ли да се оплаква от рефера, че не му бил отсъдил един тъч.
Frankiee
на 05.03.2008 в 23:00:40 #391recidivista mersi nadqvam se 4e nqma da izpusnem predninata na san siro puk i kato se ima predvid 4e inter v momenta sa tragi4ni mislq 4e moje da se kaje 4e sme i nie pri 8-te nai nai otnovo
)) puk i hlapeto e v dobra forma dano q zapazi dokraq.
YNWA
РецидивистЪт
на 05.03.2008 в 23:00:36 #390otli4niKOKO Регистриран на: 30.11.2007, 17:31 Пуснато на: 06.03.2008, 00:58 steiner ,кво му е скритото.Челси взема купата тоя сезон Кул ========================================= Колкото я взима и в последните 5 сезона...
MOPT
на 05.03.2008 в 23:00:32 #389Лека от мен. До 14-ти когато ще се обсъжда жребия. Glory Glory Man. United
steiner
на 05.03.2008 в 23:00:05 #388не може балерините да падат от Алмерия и Рекре и да се надяват да отстранят Рома,които имат реален шанс за титлата в Италия

РецидивистЪт
на 05.03.2008 в 22:59:58 #387ManU Fenka Регистриран на: 17.04.2006, 19:24 Пуснато на: 06.03.2008, 00:56 KeyStone, определено ще се получе добър мач ако са паднат двата отбора. нищо не се знае, независимо кой е в по добра форма в момента. ================================== А бе, то уж и вчера трябваше да се получи добър мач на ОТ, па позадремвахме...

kanar@@@@@
на 05.03.2008 в 22:59:10 #386KeyStone, оядоха са са ваште звезди, не че нямате играчи, просто Рийкард явно не може да ги мотивира вече ми са струва, няма желание и хъс..А знаеш, че така се печели ШЛ
И аз предпочитам А-нал, ама ми са струва, че ще се паднем на Фенерите или Шалке, че по принцип се не може да нацелим Пуул из купите
Иначе кой да е от английските с изключение на Аврамови съм предоволен 
РецидивистЪт
на 05.03.2008 в 22:58:31 #385Soul fly, честита ви победа! Напълно заслужено елиминирахте "балетчето"...