Треньорът на Виляреал Унай Емери похвали доброто представяне на тима му срещу Ювентус .

В първия мач от 1/8-финалите на Шампионската лига испанският и италианският клуб не излъчиха победител, завършвайки 1:1.

"Не се страхувахме и се показахме като зрял отбор. Можехме да изравним резултата през първото полувреме, но заслужено го направихме през второто.

Атлетико (Мадрид) - Манчестър Юнайтед, 1:1 (Развой на срещата по минути)

Мачът на "Уанда Метрополитано" е от 22:00 часа

Основното е, че показахме зрялост. Пропуснахме, но се върнахме в играта, изравнихме и се насочихме към победата. Трябва да отидем в Торино и да победим.

Влахович прави разлика. Той отбеляза още в първата минута и можеше да вкара повече. Трудно е да го задържим през целия мач. Но като цяло все пак успяхме да изключим него и Мората от играта", каза треньорът на Виляреал .