Турнир: Шампионска лига Стадион: "Уанда Метрополитано", гр. Мадрид Зрители:

Атлeтико (Мадрид) и Манчестър Юнайтед завършиха 1:1 в Шампионската лига

Неочакван герой спаси Юнайтед от поражение на "Уанда Метрополитано", всичко ще се решава на "Олд Трафорд"

Двата тима си размениха по едно попадение в двете полувремена

90+3′

Линард стреля от дистанция! Облак спасява!

90′

4 минути продължение!

86′

ВТОРА ГРЕДА ЗА ДОМАКИНИТЕ! ГРИЗМАН! Французинът получи топката в наказателното поле и технично я завъртя с левия крак, но само за да види как се удри в напречната греда.

83′

Жълт картон и Алекс Телеш.

81′
Снимка 564738

80′

ГОООЛ! ЮНАЙТЕД ИЗРАВНЯВА! ЕЛАНГА! Появилият се преди 5 минути швед бе изведен по конец от Бруно Фернандеш и технично преодоля Ян Облак за 1:1!

79′

И Хименес се изрепчи на съдията. Жълт картон за централния защитник.

78′

Реферът най-после извади жълт картон на Йоренте, който си го просеше още през първото полувреме.

77′

И другият герой за Атлетико напуска терена. Тома Лемар влиза на мястото на Ренан Лоди.

76′

Жоао Феликс е заменен от Антоан Гризман.

75′

Фред протестира срещу решение на съдията и става поредният футболист, който вижда жълтия цвят пред очите си.

75′

Еланга влиза на мястото на Рашфорд.

67′

Тройната смяна в Юнайтед завършва с изваждането на Люк Шоу, на негово място влиза Алекс Телеш.

66′

Уан-Бисака заменя Линдельоф.

66′

Неманя Матич влиза на мястото на Пол Погба.

65′

Жълт картон и за Маркъс Рашфорд, който спря опасна контраатака на домакините.

63′

Двубоят се изнерви. Жълт картон и за Рейнилдо.

Снимка 564733

60′

Линдельоф спря Жоао Феликс по непозволен начин и заслужено получава жълт картон.

55′

Първите 10 минути на втората част преминаха в битка в централната част на терена. Юнайтед все още не е застрашил стража на домакините Ян Облак нито веднъж.

Снимка 564731

50′

Жълт картон за Люк Шоу.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПОЧИВКАТА!

Снимка 564729

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45+1′

Ектор Ерера е първият, който видя жълтия цвят на картона.

45′

ГРЕДА за домакините! Лоди отново центрира остро отляво, Вършалко нанесе удар с глава, топката тупна на земята и се отби от напречната греда. Юнайтед оцеля!

42′

Йоренте пак се замеси в сблъсък. Този път с Хари Магуайър. Испанецът отново си изпусна нервите, но съдията пак му спести официално предупреждение.

40′

Много грубо нарушение на Йоренте срещу Кристиано Роналдо. Реферът тук определено можеше да покаже жълт картон на испанеца...

Снимка 564725

34′

Малшанс за домакините! Играещият страхотно Лоди получи топката от Ерера и нанесе силен шут с левачката, той оплете топката в мрежата, но от външната ѝ страна.

32′
Снимка 564720

28′

Отново Лоди центрира към Феликс, но този път изстрелът на нападателя не се получи и той прати топката в трибуните.

25′

Спокойни минути на стадион "Уанда Метрополитано". Манчестър Юнайтед има предимство във владението на топката, но изостава в резултата. "Червените дяволи" разиграват предимно в своята половина.

15′

Ето го и отговорът на Юнайтед! Маркъс Рашфорд напредна по десния фланг и пусна към Бруно Фернандеш, който стреля опасно от дистнация. Топката рикошира в тялото на бранител на "дюшекчиите" и премина на сантиметри от гредата. Гостите получиха само корнер, от който не произлезе нищо.

8′
Снимка 564719

7′

ГОЛ! Феноменален гол на Жоао Феликс! Ренан Лоди центрира великолепно отляво, а Феликс откри резултата с летящ плонж. Де Хеа нямаше никакъв шанс. Топката се отби от гредата и влетя безмилостно в мрежата му. Обещаващо начало на този вълнуващ сблъсък!

3′

Хименес! Първият шанс е за домакините. Кореа пусна пас към непокрития Хименс на дузпата, но Линдельоф блесна със страхотен шпагат и парира изстрела му!

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Снимка 564710

1′

Алекс Уан-Бисака

Атлетико (Мадрид) посреща Манчестър Юнайтед в първи осминафинален сблъсък от Шампионска лига.

Мачът на "Уанда Метрополитано" е от 22:00 часа.

Срещата се очертава да бъде изключително оспорвана предвид неубедителната форма на двата състава.

Челси - Лил 2:0 в първи осминафинален двубой от Шампионската лига

Челси направи първата крачка към четвъртфиналите

Носителят на трофея нямаше проблеми с Лил

"Дюшекчиите" и "червените дяволи" се представят на приливи и отливи, а в лагера на домакините имат сериозни проблеми. Според слуховете, някои от играчите са против треньора Диего Симеоне, който дори може да бъде уволнен през лятото.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Мадридчани загубиха цели 7 от последните си 13 мача във всички турнири и това е златният шанс за Юнайтед, който няма поражение в последните си осем визити.

Oт своя страна "червените дяволи" записаха две поредни победи във Висшата лига, които заличиха кошмара във ФА Къп след отпадането на дузпи от Мидълзбро.

Душан Влахович след ранния си гол: Не съм доволен, вече забравих този мач

"Мечтата ми се сбъдна"

Атлетико и Манчестър Юнайтед имат само два мача в Европа досега - на осминафиналите за КНК през 1991 година, когато испанците продължават след 3:0 у дома и 1:1 на Острова.