Диего Симеоне прие сравнително спокойно с 0:2 от Брюж в група "В" на Шампионската лига. Така тимът му остана с едва 3 точки в актива си след първите три кръга

"Изиграхме добър мач. Контролирахме събитията през първото полувреме и имахме своите възможности. Липсваше ни малко сила при завършването на тези възможности. А в края и вратарят на съперника имаше решаваща роля. Все пак остава още доста мачова и оставаме позитивно настроени, защото има за какво да се борим.

Срещу нас бе един много силен отбор на Брюж тази вечер, не ние очаквахме това. Изиграхме силно първо полувреме, но ни липсваше малко прецизност, а вероятно и увереност пред гола. Пропуснатата дузпа можеше да промени целия мач. Но ние няма да хвърляме кърпата. Има още три мача, в които да поправим това", допълни аржентинецът.

Ливърпул победи Глазгоу (Рейнджърс) с 2:0 в Шампионска лига

Ливърпул пожали Глазгоу (Рейнджърс) само с 2:0