ГООООООЛ! Антоан Гризман със странична ножица разстреля Алисон. Торес подаде на Корея. Той с лягане центрира и Гризман показа невероятна техника.

Шут на Торес по земя в аут от хубава позиция пред полето.

65′

Коларов слезе до аута отляво и подаде успоредно на вратата, но нямаше съотборник да засече топката.

64′

Наинголан уцели лявата греда на Рома с удар почти от тъчлинията. Топката беше изчистена от защитата.

63′

Габи сменя Коке.

62′

Бруно Перес спря контра на Атлетико с фаул срещу Гризман.

61′

Строотман сменя Пелегрини.

60′

Коларов подаде успоредно по земя отдясно при бърза атака на гостите. Никой не можа да засече топката.

60′

Пероти направи спиране след пас от ръка на Алисон от 50 метра. Фелипе Луис го спъна и получи картон.

59′

Корея мощно заби топката в тялото на Манолас при опит за остър удар.

58′

Анхел Корея влиза в игра. Илиза Аугусто Фернандес. Аржентинска смяна.

56′

Алисон за малко да загуби топката, след като не можа да я спре. Все пак вратарят успя да изчисти през шпагата на Гризман.

54′

Серия от финтове на Караско в полето на Рома. Ударът му беше блокиран от ръката на Манолас, но Куйперс не свири дузпа.

53′

Саул центрира отдясно. Манолас изчисти пред главата на Торес.

50′

Хубав удар на Коларов беше блокиран от Коке. При последвалата контра гостите спечелиха корнер отдясно. След изпълнението му топката беше лесно изчистена.

49′

Пелегрини се превива на терена, след като беше пометен. Не му е за пъри път в мача.

47′

Фернандес стреля от добра позиция, но топката срещна тялото на съперник.

45′

Няма смени на почивката. Двамата треньори са доволни от играта на своите възпитници.

45′

Без секунда добавено време. Закономерно равенство.

44′

Конер за Рома отляво. след като Коларов стигна почти до аутлинията. След изпълнението топката беше върната до Алисон.

43′

Торес пак реши да ляга в наказателното поле. Имаше борба със защитник. Куйперс не обърна внимание на ситуацията.

41′

Фернадес игра с ръка и отне топката. Той стреля и вкара гол, но Куйперс беше вече свирил нарушение.

40′

Домакините разиграват в полето на Рома. Фаул срещу Торес отдясно на наказателното поле.

38′

Караско подаде на връхлитащия отляво Гризман, който не можа да контролира удара си.

35′

Шут на Караско пред налазателното поле. Топката излезе диагонално в аут.

34′

Дълга атака на Атлетико завърши с падане пред наказателното поле на Рома. Куйперс е безмълвен.

30′

Гризман стреля от линията на наказателното поле. Топката профуча до лявата греда.

29′

Темпото спадна след вихреното начало.

28′

Рисков пас на Алисон. Топката мина на сантиметри от крака на Саул в наказателното поле на Рома.

25′

Владението на топката е почти изравнено. 48% за Атлетико и 52% за Рома.

23′

Прострелно центриране  отляво на атаката на Атлетико. Коке и Гризман се разминаха с топката пред голлинията. Фацио с късмет не си вкара автогол.

22′

Смехотворно действие в атака на Торес, който се свлече върху топката.

21′

Алисон спаси удар с глава на Коке.

20′

Караско стреля от много малък ъгъл отляво. Топката се удари в страничната мрежа.

18′

Римляните спряха бърите атаки и приеха играта в своята половина.

15′

Домакините не успяват трайно да задържат топката.

12′

Жерсон стреля над гредата от малкото поле. Топката беше висока и трудна през защитник.

Рома достига до добри положения.

10′

Удар на Джеко беше блокиран. След това се случи същото при опит на Жерсон да шутира.

9′

Торес не можа да засече нещо като удар. Оказа се в засада.

7′

Манолас спъна Гризман, спирайки контраатака.

6′

Пелегрини получи топката от Пероти в близост до дузпата, но се похлъзна и Караско блокира удара му.

3′

Манолас спъна Торес след центъра. Испанецът можеше да се откъсне.

2′

Гостите започнаха по-активно. Но Пероти не можа да запази топката и тя излезе в аут.

1′

Център за Рома. Римляните са с резервните си черни екипи.