ПАОК и Кирил Десподов записаха втора загуба в Лига Европа. Гръцкият тим претърпя поражение с 0:1 от ФКСБ на стадиона в квартал "Тумба". Българинът започна срещата като титуляр и остана на терена до 83-ата минута.

Пет минути преди края на първото полувреме ПАОК имаше шанс да поведе след като Тайсон стреля по земя. Търновану обаче спаси.

В осмата минута на продължението на първата част гостите откриха резултата. Дариус Олару подаде към Даниел Бирлигеа, който не остави шансове на Котарски и се разписа.

В 53-ата минута Кирил Десподов можеше да изравни, но вратарят на румънския отбор отново спаси.

В 56-ата минута пък ФКСБ остана с човек по-малко, след като Олару получи втори жълт картон.

Последва натиск на ПАОК, но гръцкият тим не намери път към гола и записа втора загуба от началото на турнира.