Арис победи като гост ПАОК С 1:0 в голямото дерби на Солун от шестия кръг на местната Суперлига.Капитанът на националния отбор на България Кирил Десподов се появи в игра в 76-ата минута, на мястото на Тайсон, но не успя да спаси шампионите си от загуба.

Единственият гол в мача падна в 63-тата минута, а негов автор бе Моло. Испанецът получи топката от тъч и със страхотен демараж остави зад себе си двама защитници на съперника, нахлувайки на скорост в наказателното поле, след което от трудна позиция успя да прати топката под напречната греда за 0:1.

"Двуглавите орли" опитаха да се върнат в мача, но  показаха твърде много брак в предни позиции и макар да създаде някои добри положения, отправи само 3 точни удара за целия мач.

Това бе първа загуба за ПАОК от началото на сезона в Гърция, като отборът остава на 3-тото място в класирането с 13 спечелени до момента точки. Арис пък се изкачи до 4-тата позиция с 11 точки.

Галатасарай - ПАОК 3:1 в мач от Лига Европа