Гьозтепе на Станимир Стоилов победи с 2:1 у дома Трабзонспор в мач от 10-ия кръг на Суперлигата.

Отборът на Мъри игра с човек по-малко повече от час, след като в 28-ата минута Антъни Денис беше изгонен. Въпреки това направилият страхотен мач Исак Соле откри резултата в 60-ата минута. Малко след това Симон Банза изравни от дузпа.

В герой за жълто-червените се превърна Давид Тиянич, който вкара победния гол в добавеното време на мача. Тогава Гьозтепе организира страхотна многоходова атака. Джалма намери Мацуки пред наказателното поле, а той с едно докосване изведе Тиянич сам срещу вратаря, като словенецът не сбърка - 2:1

Така Гьоз-Гьоз събра 15 точки и излезе на пето място във временното класиране. За Трабзонспор това беше първа загуба през сезона. Отборът е девети с 12 точки.