ЦСКА (Москва) завърши наравно 2:2 с Локомотив (Москва) като гост в мач от 16-ия кръг на руското първенство. Георги Миланов влезе в игра за "армейците" в 80-ата минута, заменяйки Дзагоев.

"Железничарите" започнаха отлично срещата, като още в 14-ата минута Миранчук се възползва от пас на Фарфан и откри резултата. В 28-ата минута ЦСКА изравни с гол на Витиньо. В 43-ата минута "армейците" направиха пълен обрат чрез Бибрас Натхо. Малко пред това гол на домакините бе отменен.

Базел загуби от ЦСКА (Москва)

ЦСКА (Москва) обърна Базел насред Швейцария

Руснаците победиха с 2:1

Малко след началото на второто полувреме Хосонов от състава на гостите бе изгонен и това направи много трудна задачата на играчите на Виктор Гончаренко. В 76-ата минута Локомотив получи право да изпълни дузпа, но Мануел Фернандес я пропусна. Три минути преди края на мача португалеца се реваншира за пропуска си и вкара за 2:2 след пас на Миранчук.

След този мач Локомотив остана на върха във временното класиране с 33 точки, докато ЦСКА е четвърти със седем пункта по-малко.