Старши треньорът на Анортозис Станимир Стоилов може леко да въздъхне, след като тимът му постигна победа в приятелски турнир, организиран по повод 100-годишнината на клуба. Възпитаниците на Мъри се наложиха с 1:0 над гръцкия гранд ПАОК. Единственият гол в мача бе реализиран в 39-та минута, дело на Мартинс.

В срещата участие записаха Емил Ангелов, който игра цял мач, а Станислав Ангелов се появи след почивката. Бившият български национал Игор Томашич също игра цял мач за кипърците.

Припомняме ви, че столът на Станимир Стоилов сериозно се разклати след отпадането на тима от  Лига Европа от македонския Работнички.  Ръководството на клуба, свика спешно заседание в началото на седмицата, в което реши да даде още малко време на българския специалист.