Българинът Доминик Янков влезе в игра като резерва при равенството - 2:2 на своя тим Монреал при гостуването на Ню Инглънд в двубой от американската футболна Мейджър Лийг Сокър. Янков се появи на терена в 62-ата минута на мястото на Квадво Опоку.

Гостите от Монреал наваксаха изоставане от 0:2 след попадения на Том Пиърс в 53-ата и на Нейтън Салиба в 68-ата минута.

Тимът на Монреал е 13-и в Източната конференция с 31 точки от 29 срещи, в които записа 7 победи, 10 равенства и 12 загуби.

Аржентинската суперзвезда Лионел Меси бе резерва при равенството на Интер Маями като гост на Атланта Юнайтед - 2:2. Меси, който дълго време лекуваше контузия, която получи на турнира Копа Америка, влезе на терена в 61-ата минута.

Интер Маями поведе в 29-ата минута чрез Давид Руис, Саба Лобжанидзе изравни за домакините в 56-ата минута, а три по-късно Леонардо Кампана пак изведе гостите напред за 2:1 с шестото си попадение за сезона. Изравнителният гол за Атланта Юнайтед бе дело на руския нападател Алексей Миранчук, който се разписа със страхотен шут в 84-ата минута на двубоя.

Луис Суарес и Жорди Алба също започнаха мача от резервната скамейка и се появиха в игра през второто полувреме.

Равенството прекъсна серията от пет победи на Интер Маями, който оглавява Източната конференция с 62 точки от 29 изиграни срещи и актив от 19 успеха, 6 хикса и едва 4 поражения.