От Локомотив София обявиха официално, че договорът за наем за правата на Доминик Янков изтече и той ще се завърне в Риека. Националът изигра общо 13 мача за "червено-черните", в които отбеляза три гола.

Ето какво написаха от "Надежда":

"Договорът за наем между "Локомотив" и "Риека" за правата на Доминик Янков изтече и той ще се завърне в хърватския тим.

Янков изигра 13 мача за клуба, разписа се три пъти и си заслужи завръщане в националния отбор с червено-черната фланелка.

Ръководството на "Локомотив" благодари на Доминик за професионализма и му пожелава много здраве, щастие и успехи в бъдеще!"

Доминик Янков гледа към изхода на Локомотив София

Доминик Янков гледа към изхода на Локомотив София

Бъдещето на шестима в клуба е неясно