Българският халф на Палермо - Ивайло Чочев продължава да получава минути за своя тим в предсезонните му контроли. Той игра едно полувреме за сицилианците в проверката им с втородивизиония Бреша.

Мачът завърши 2:2, като новият член на Серия А изоставаше в резултата с 0:2 до почивката. След това бившият играч на ЦСКА се появи на терена и помогна за раздвижването на играта, което се отрази и в два гола в мрежата на съперника.

Иначе играчите на  Бреша бяха повели доста изненадващо и бързо чрез Даниеле Корвия в 15-та минута и Айсък Нтоу в 21-та минути. До почивката повече попадения не паднаха.

След появяването на Чочев през втората част дойдоха и попаденията за Палермо. Първо в 51-та минута Пауло Дибала, а в заключителните секунди Андреа Белоти оформи крайния резултат.

Ивайло игра като титуляр във вчерашната контрола на сицилианците срещу кипърския Аполон (Лимасол) и точно затова днес започна мача от пейката.