Благой Георгиев е на мнение, че неговият Рубин е изпуснал победата над Спартак (Москва). Двубоят от 17-ия кръг на руското първенство завърши 2:2, като Георгиев игра цял мач за Рубин, а за гостите от Москва Ивелин Попов бе титуляр и напусна терена в 90-а минута, когато бе сменен от Давидов.

Грузинецът Соломон Кверквелия донесе точката за Рубин с изравнителен гол в добавеното време. Марко Девич вкара първия гол за Рубин, а за Спартак се разписаха Зе Луис и Куинси Промес от дузпа.

"Мисля, че загубихме две точки. Имахме много положения. Играхме добре през второто полувреме, с изключение на първите 5-10 минути след почивката, когато Спартак бяха по-активни", коментира Георгиев.

Рубин остава на 9-о място в класирането с 20 точки, докато Спартак е пети с 27 точки. Лидер е ЦСКА Москва с 37 точки